Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázásnál a gyantával...

Gyantázásnál a gyantával együtt a bőröm is lejött. Mit tehetek azért, hogy minél gyorsabban meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
következőre ne gyantázz,és addig meg kenegesd körömvirág krémmel
2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veet hideggyanta csíkot használj inkább. Eszméletlen jó! Én kamillás hintőport is szórnék rá - mármint a sebedre feltéve, hogy nem vagy allergiás. Ha nagyon gáz, akkor hagyd a hintőport! Rosszul szedted le - nem feszítetted ki a bőrt (bár a Veet akkor legfeljebb a szőrt se szedi le rendesen, de nem bánt)? Legközelebb vigyázz a melegítésnél! Vagy nem tudom. Amit előttem írtak, a körömvirág krém tényleg nagyon jó.
2011. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont a Veet szedte le nagyon durván a bőrömet...más márkát használtam, de gontoltam a Veet-et is kipróbálom, kibontottam, és ahol azzal csináltam ott szépen a bőr is lejött a karomról. Ajánlom a körömvirág krémet, az gyorsítja a gyógyulást, de ami nekem bevált az a DM-ben kapható gyantázás utáni nyugtató krém...nem tüntette el, de halványította a foltot és nyugtatta is a bőrömet.
2011. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon, bepanthen vagy körömvirág krém.
2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hámosító krémek a legjobbak,de jó,ha tartalmaz hűsítőt is.Így azért nem lesz olyan kellemetlen.De,hogy történt?Többször mentél rá?
2011. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs miért lett ilyen. Már sokszor szedtem le gyantával a kezem, mindig ugyanígy és nem történt semmi és néztem tegnap, hogy ott másmilyen. Először azt hittem hogy ottmaradt a gyanta aztán látszódott hogy a bőrömet is leszedtem. Valószínű túl vékony volt a bőröm. Most neogranormonban bízom hátha halványít, csak az a baj hogy nagyon piros és látható helyen van szóval remélem minél hamarabb eltűnik.

köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 20. 16:02
 7/7 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok csak az ajkam felett (nem tudtam privátba írni mert nem töltötte be az oldal). Használt valami? Elmúlt teljesen, mennyi idő alatt? Pontosan mivel kented?
2011. dec. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!