Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megyek leszivatni a hajam ami...

Megyek leszivatni a hajam ami sötétbarna, milyen szin fogná be? Szőkére gondolok . Már szőkités utánra. Pl mogyoroszöke stb

Figyelt kérdés
Kérdeztem a fodrászt milyen szinű hajfestéket vigyek ami befogja fogni de konkrétunot nem mondott csak annyit fehérest ne mert az nem fogja befogni mivel a szivatás nem lesz tökéletes a sötét hajam miatt .légyszi hadjatok az olyan szöveggel hogy tönkreteszi a hajat stb tudom én is
2009. febr. 3. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hat sotetebb szoke szinek kozot valogathatsz nyugodtan mert az befogj... :) dee annyi hogy szivatas utan eleg sok esetben hamar kidobja a festeket.. es megitn festheted ..
2009. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szombaton voltam szivatni a hajam, mert sötétbarna festés volt benne.De ami totálisan feketének látszott, és naon hullott a hajam.A fodrászom leszívatta, és hát nem lett túl fényes az eredmény.Vöröses árnyalata lett, barnás, szőkés, szal sok színű lett.Én nem vittem sötét festéket amit utána rákent, szőkét vittem, konkrétan ham,vas szőkét.És nem jól tettem, mert egyáltalán nem fogott rajta semmit.Azt mondta, hogy 1 hét után befesthetem világosbarnával, és akkor jobb lesz az eredmény.
2009. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos...Az én fodrászom miután leszívta, világosbarnát kent rá!Rá egy hónapra visszamentem, bemelírozta és rákent egy hamvas szőkét!Azóta meg csak mindig festi világosabbal,és így szép lassan világosodik...De már a második akalommal szőke voltam,és nem 20 színe volt a hajamnak!Jó fodrász kíméletesen meg tudja csinálni!Nekem egyáltalán nem ment tönkre a hajam,pedig vékonyszálú!
2009. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!