Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin hajszeszt kell használ...

Alpecin hajszeszt kell használnom, csak azt nem tudom hogy hajmosás után szárítsam meg a hajam és úgy kenjem a fejbőrömre, vagy még úgy nedves hajra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ez engem is érdekelne..Amúgy szerintem szárazon is jó, ha már ugye minden reggel kell használni..
2011. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! :) Hál'Istennek nekem nem kell minden nap kennem a fejem vele. A doki mondta hogy elég csak hajmosás után, de azt már elfelejtette elmondani, hogy száraz fejbőrre tegyem vagy sem.

Nem tudom hogy neked mik a tapasztalataid a hajszesszel kapcsolatban, mert nekem már másnap olyan tőle a hajam mintha zsíros lenne. :( Állítólag van samponja is és nagyon jó együtt a kettő.

Ha megtudtál még valamit írj nyugodtan! :)))

2011. jan. 31. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem csak mondta, hogy használjam, de én csak szeszt használok, nem mondta, hogy mikor, úgyhogy használom reggel is, nekem nem zsíros tőle a hajam. ÁLtalában kétnaponta mosom:S, egyébként meg pont kb három nappal, mielőtt mentem, vettünk valami hajtonikot, kb ugyanaz mint a szesz, én azért szeretem, mert dúsabbnak látszik a hajam, a tövénél. Engem inkább a szaga zavar, anya azt mondja, hogy nem büdös, de én érzem, és engem zavar, akkor is ha nem kéthetes spagetti szaga van. Remélem elkezd nőni tőle a hajam, vagyis ami most nincs kinőve, az kinő, mert utálom, hogy nincs hajam, régen háromszor ennyi volt..:S Ha van valami tapasztalatod, írd meg légyszi:) Köszi

2011. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval! Már 1 hónapja hogy használom az Alpecin szeszt és már vettem hozzá sampont is és remélem a 2 együtt jobban hat. Észre vettem hogy a fejem tetején a homlokom fellett kb. 2cm-es pici hajacskák kezdtek nőni és pont egy hónapja mértem meg a hajam hosszát és akkor volt 50-cm a fejem búbjától a hajam végéig, és most 52 és fél. Remélem pár hét múlva már többet tudok írni. Te is írd meg a tapasztalatod...Köszi! :)))
2011. febr. 23. 22:08
 5/9 Edina* válasza:
Sziasztok!Igaz utólag vettem észre már nem mai oldal de remélhetőleg találok még itt valakit!Tapasztalatok Alpecin hajszesszel kapcsolatban?Én pont ma kezdtem el használni ehhez a bőrgyógyász ajánlotta még az Alpecin C1 koffeines sampont!Bízom benne sikerül eredményt elérnem mert már nagyon kétségbe vagyok esve:((Csak hullik és hullik:(Kb egy hónapja más termékeket használtam de semmi eredmény:(Ma voltam vérvételen immun és hormont néznek de az eredmény csak 3 hét múlva lesz meg:(Hát röviden ennyi!!
2012. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Gondoltam felélesztem ezt az oldalt :)

Már kb 3 éve használom az alpecin hajszeszt hajmosás után, heti 2-3 alkalommal. Ezzel együtt az Alpecin sampont használom. Érdemes tudni rólam hogy 19 évesen kezdett hullni,örökletesen elől elég durván és látványosan. Hála az égnek abba hagyta a hullást, már 2-3 hónap után, sőt rengeteg baba hajszálak kezdtek nőni. Utólag jöttem rá hogy sok DHT hormontermelés a hajhullás oka, amit az alpecin mérsékli ezt a bőrödön. Sokat köszönhetek az alpecinnek. Probáltam bánfi hajszeszt,Revalid pár hónapig stb. Biztos jó termékek, de az örökletes hajhullás ellen csak ez a szer jött be!

2014. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sziasztik,csak kiváncsi lennék én már fél éve használom a hajszeszt meg a sampont nem hullik a hajam csak örökletesen kopaszodok.tam..Meddig kell használni a hajszeszt? A sampon az jo szerintem annál megmaradok,csak a hajszesz nem használnám ha nem kell gyorsan zsirositja a hajat...valaszokat elore is kösz
2015. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok. Én ma fogom először használni. Kérdésem, hogy kell-e utána balzsam, ha igen, akkor milyet javasoltok?
2015. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, én közel egy éve használom a hajszeszt. Kitartó voltam, nem engedtem az internetes kommenteknek, akik szidták a cuccot mert nem lett hajuk 3 hét után.

Türelmesnek kell lenni. Amit tudni kell, hogy férfi vagyok, nem kimondottan örökletes hajhullással, mert a családban ez nálam jelent meg csak. Szóval igen, nekem is a tesztoszteron okozza, ma már egyre több huszonéves fiút látni kopaszodni.

Ugyebár a hajszesz és a sampon is kimondottan ezt a problémát célozza meg. A hajhullásom ha jól emlékszem hetekkel a használat után mérséklődött, ma már szinte nem is hullik, csak normális keretek között.

Most ott tartok, hogy rengetek babahajam lett, megerősödtek, nőnek, vastagodnak a szálak. Nem voltam tar kopasz, de eléggé látszott a fejbőröm, így 1 év eltelte után már ha végigsimítom a kezem is érzem a selymes hajszálakat. Sokan észrevették a változást és kérdezik mitől lett.

Úgyhogy én csak ajánlani tudom az Alpecint, igaz nekem a sampontól fáj a fejem, meg meg is dobogtatja a szívemet. Angol oldalakon olvastam, hogy ez mással is előfordult tőle.

Egy szó mint száz, német termék, bevált, hatásos, minőségi.

De csak kitartással sikerül!


UI: Szerintem hajmosás után éppen csak hogy ne csöpögjön a fejünk a víztől, akkor jó rákenni a szeszt, sokkal jobban hat mint száraz fejbőrre. De ha jól emlékszem a csomagolásra is az van írva, hogy nedves fejbőrre, szinte egyből érezni a hűs, bizsergető érzést.

2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!