Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon-Planet Spa. A tobbi lennt?

Avon-Planet Spa. A tobbi lennt?

Figyelt kérdés
Ezeket a termekeket hasznalhatja egy 14 eves is? Persze nem ilyen feszesito 'dolgokra' gondoltam...hanem borradir,es ilyesmik.
2011. jan. 22. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze...én is használom...habár én 17 vagyok, de 15 éves koromban is hazsnáltam....úgyh nyugodtan..egyébként nagyon jók...főleg a planet spa japán szaké és rizs szett. :)
2011. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használhatod. Szerintem ezek az Avon legjobb termékei.
2011. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon megtetszett. :)

Valahogy sokkal termeszetesebbek mint a tobbi dolog...

2011. jan. 22. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak ezeket használom az Avontól, a többi semmit nem ér.Jók nagyon az olivás cuccok, és a shea vajasak.
2011. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem az Avonból egy Planet Spa török termál rhassoul-os agyagos arcpakolást, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Kihozza a pattanásokat /nem fáj és "érik" olyan sokáig, mélyen tisztít, hidratál...nekem bejött, az én bőrömre.

14/L

2013. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!