Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tévő legyek, ha a fodrász...

Mi tévő legyek, ha a fodrász se tudja milyen lesz a hajszínem?

Figyelt kérdés
Barnából lettem szőke,de nem akarok szőke lenni,csak világos barnás szint szerettem volna.Leszivatták a hajamat,csibesárga lettem,a fodrász rárakott egy világos barna festéket,de nem fogta be.Elmentem egy másik fodrászhoz,ő ismét leszivatta,de csak a tövét,aztán rárakott egy szőke festéket.Most úgy nézek ki,hogy a töve 5cm szélességben hófehér,a többi meg sárga.Azt mondta ő sem tudja milyen lesz a végeredmény.Most mit csináljak,ha megint elmegyek a fodrászhoz?Milyen szinnel szabadulhatok a sárgától?Gondolom egyenletes sem lesz a hajszinem mivel a töve teljesen más.
2011. jan. 24. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ez durva, hogy a fodrász még mondja is, hogy nem tudja, milyen színe lesz és nem talál ebben semmi furcsát. Egy ügyes szakember mindent meg tud oldani. Mielőtt megcsináltatod, kérd ki a véleményét és azután döntsd el, akarod e.
2011. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,előszőr a hajas szalonban voltam,ott lettem sárga,azt még meg is értem,leszívás után sárga leszek,de utána kérdezte milyen hajszint szeretnék,hozott színskálát,befestettük és abszolut meg se fogta.Azt nem kellett volna neki tudnia?Ezután a Lurdyba mentem,ott meg azt mondta a csaj,hogy nem tudja milyen lesz a végeredmény.Szóval az ember elmegy egy"neves"fodrászhoz,ott nem azt kapom amit akarok,ezek után ,már hová menjek?A Lurdyba is neves emberek járnak,nem is olcsó,szóval....nem is gagyi fodrászoknál voltam(legalábbis azt hittem).
2011. jan. 24. 08:24
 3/4 just.me ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam. :)

Lehet az még egyenletes színű, és olyan amilyet te szeretnél, csak menj másik fodrászhoz, de előtte járj utána, hogy dolgozik/árak/elégedettek e vendégei stb. :)

2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyusz. a bev. központokban nem "neves" fodrászok dolgoznak, és a hajasnál tanulók többnyire. a kis fodrászatok nem gagyik, hanem sokkal jobban dolgoznak, mint a több reklámra költő cégek.
2011. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!