Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekem és a combom találkoz...

A fenekem és a combom találkozásánál nagyon durva a bőröm, olyan mintha borostás lenne. A bőrdoki felírt valami vitaminos krémet, azt mondta szőrtüszők megnagyobbodtak vagy valami ilyesmi. Tapasztalt bárki hasonlót?

Figyelt kérdés
Tényleg érezni, hogy búbos ott a bőröm, és ez a krém nem segített. Tud valaki valamilyen hatásos pakolást, bármilyen megoldást?
2011. jan. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan. De nekem igazándiból egy egyszerű testápolótól is elmúlik, mikor rendszeresen kenem. Amúgy nekem az alkaromon és a térdemen is ilyen :(
2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az van hogy száraz, kirepedezett az üléstől, hanem láthatóan a szőrtüszők tényleg kidudorodnak, és olyan hatása van mint a borostás arcnak és nagyon érezhető:S
2011. jan. 24. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem is. Ezért is hittem azt először, hogy miteszer, mert az is ilyen kis apró kitüremkedés, de aztán mikor próbáltam kinyomni rájöttem hogy nem az. Ettől függetlenül tökéletes rá a mezei testápoló is! Amúgy milyen krémet írt rá a doki? Mert ha drágát, akkor előbb próbáld ki a testápolót szerintem.
2011. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küszködök, csak nekem minden végtagom és oldalam olyan, és olyan száraz, hogy szinte porzik, főleg így télen. ha neked is száraz, akkor a Spirig Excipial U Lipolotion testápolót ajánlom, nem olcsó de nagyon jó, a bajom csak az volt vele, hogy egy idő után megszokta a bőröm. Aztán kikeverhetős krémet kaptam.

A börradír, jót tesz, és a tengervíz is, de lehet a tengeri sós fürdő is hatásos.

2011. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a bőrradiírt még kipróbálmom, úgy döntöttem felkeresem megint a dokit.Amúgy a krém olcsó volt, sima vitaminbomba volt.Az a gond hogy ez tényleg nem sima bőrkiszáradás.
2011. jan. 25. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!