Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolis csajok! Melyik bronzosí...

Szolis csajok! Melyik bronzosító vagy sima barna árnyalatú púderre esküsztök?

Figyelt kérdés
egészséges barna a bőröm/bőrszínem, de sajnos nem árt a púder még igy sem... egy gondom van csupán, h még nem találtam meg a megfelelőt, pedig már egy csomót kipróbáltam. talán a max factor creme puffja volt a legközelebb, de ez sem az igazi. egy púdert sem találok, aminek szép csokibarnás színe lenne. tudom, h ezt magamnak kell megtalálni, ki kell próbálni többfélét, de sehogy sem jutok előbbre... van esetlegvmi jól bevált púderotok, ami nem okozott csalódást számotokra?
2011. jan. 24. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is régebben ugyanez volt a problémám.Mindegyik púder túl narancssárgásan,természetellenesen mutatott a fejemen.A Creme Puff valóban jó.Az én kedvem bronzosítóm az Oriflameből van,Pop Glam márkájú.Nagyon szeretem..illetve Dejavu-ben vettem egy bronzosítót,kb 800 ft-ért,3 fajta színárnyalat van benne.Egy csupa aranyszínű,egy narancssárgás és egy csoki barna.Nagyon jó!!Még mindig meg van,pedig 2 éve,hogy megvettem.
2011. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!