Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hígított citromlé világosítj...

A hígított citromlé világosítja a hajat?

Figyelt kérdés
Barna hajam van és egy picikét világosabbat szeretnék a hígított citromlé kivilágosítja egy kicsit?
2009. febr. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem világosbarna hajam van(már megállapították,hogy nekem milyen szép szőke hajam vanXD,pedig inkább barna)

én próbáltam már higitott citromlével és nekem kicsit világosított rajta,de azt most mondom hogy 1x nem elég.Sőt én 6-7 alkalommal egymás után használtam és utána látszott.

Legalábbis nekem bevált!:)

sok sikert!

2009. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösziike nagyon de még azt is megtudnád mondani h h kell csinálni és mennyi mennyiségbe meg iylesmik mert tapasztalan vok:)
2009. febr. 4. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
en ma festett sotet barna hajamat higitott ecettel vilagositottam es piciket latszott a vizen is .. :) mert nagyon kicsit de barnas volt :D es citrom is pont igy hat az az vilagosit de tobb alkalommal probaldd :) en is meg probalom mig ki nem kopik mar ez a franya festek.. es legyek megint sozke.. udv
2009. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Még mielőtt teljesen tönkreteszed a hajadat és a fejbőrödet, először menj el egy fodrászhoz és kérdezz rá. Valószínűleg értelmesebb és biztonságosabb kiszámíthatóbb eredményt tudsz elérni ha egy szakember csinálja a világosítást.
2009. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,mert amit szakember rátesz, bármilyen mérgező,vagy természetellenes, sokkal jobb mint egy rohadt citrom,csak mert szakember csinálta,hát gratulálok.Buta.
2010. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!