Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le lehet szedetni anyajegyet...

Manooka2 kérdése:

Le lehet szedetni anyajegyet pusztán szépészeti okból is? Vagy ehhez kell beutaló?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem megyek el bőrgyógyászhoz előtte.
2011. jan. 26. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
én szedettem le anyajegyemet.és kellet beutaló.és többször visszakellet mennem.utána még kontrolra is.
2011. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Níra válasza:
Igen, beutaló kell hozzá, de általában akkor szedik le, ha van egyéb probléma is vele, mint hogy csúnya. pl: dörzsöli a pópó, melltartó.. attól függ hogy hol van....de valami csak dörzsöli;)
2011. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esztétikai okból is leszedik!!!Ismertem egy lányt az orrán volt,ez is esztétikai.
2011. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem leszedte mindenféle beutaló meg macera nélkül ott helyben, néhány vágás és már meg is volt. Nem volt különösebben komoly oka, hogy leszedettem, bár nem is esztétikai okok miatt.
2011. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 27. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!