Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásaimat minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Sok pattanásom van és nem tudom mit kezdjek velük . Ha van valami tippetek kérlek írjátok meg! Előre is köszi!
2011. jan. 27. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Teafaolaj!!, ez a legjobb, minden pattanásra tegyél egy pötynyit :D
2011. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a teafaolaj vált be,olyan 800 ft körül van.Szárít nagyon.
2011. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász. Nekem elviselhetetlenül sok pattanások volt. Más probléma miatt elszántam magam, hogy elmenjek a bőrgyógyászhoz és megemlítettem neki, ezt a pattanásos ügyet. Megnézte az arcomat, és egyből fel is íratott egy szert. Igaz nagyon szárítja a bőrt, ezért nem is használom minden nap. De most már rendeltem egy energetizáló, hidratáló krémet, ami sokat fog segíteni, szerintem. :P Na tehát a lényeg, hogy azóta csak néha vannak pattijaim. :D


És szerintem jobb ha te is elmész, mert biztos nem ugyanolyan a bőrtípusunk, és nem hiszem, hogy használna neked de azért itt a neve: Meromcyn-ratiopharm

15/L

2011. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz és azt még megtudnátok mondani hogy hol lehet kapni teafaolajat?
2011. jan. 28. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bio boltban vettem:)Ott biztos találsz majd.
2011. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen kapni. Eredeti ausztrál vagy német terméket vegyél. ÉS 100%-OSAT! Olcsóbban kapni olyat is, ami százalékban kevesebb hatóanyagot tartalmaz, de ott a hatásfok általában sokkal rosszabb ennél a %-nál. Még kilencvenX %-osat se vegyél. Maradj a száznál.

Üdv, HajDoktor

2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi majd rákeresek!!
2011. jan. 28. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
DM-ben is lehet kapni 100%osat
2011. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!