Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazont vágassak a...

Milyen fazont vágassak a hullámos, barna váll alá érő hajamnak? Győrben tudtok jó fodrászt?

Figyelt kérdés

Olyan dús, eléggé hullámos, loknis hajam van. Már a vállam alá ér. Annyira nem akarom levágatni, csak olvastam valahol, hogy a frufru lesz a divat. És szeretnék újítani , hogy kibontva is tudjam hordani, és ne álljon olyan sehogyse:)

Ha megkérhetlek benneteket, akkor képet is linkelnétek?


2011. jan. 27. 16:46
 1/3 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Sztem ezek egész jók, bár kép kéne rólad h megtudjam mondani h mi illene hozzád :)

2011. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha göndör a hajad, semmiképp ne vágass frufrut
2011. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem sem kell hullámos/göndör hajhoz frufru. De persze jól tud állni, csak minden reggel beállítani, stb. Nekem sztem hasonló hajam van mint neked és sok ideig fogalmam sem volt, hogy mit csináljak vele. Egyszerre lett egy olyan ötletem, hogy vízszintben ketté kell választani a hajat, a felső részt egész rövidre vágni, az alsót viszont meghagyni, max pár cmt hogy egészségesebb legyen. Így a hajam teteje és az alja is jól hullámosodott, az alja pedig viszonylag göndör :) Most rohadt jól néz ki :D Sztem :)

[link]

Ezt a képet vittem be a fodrásznak és most kb így néz ki a hajam, csak hullámosabb meg göndörebb. Csak nem szőke hanem világosbarna :) Sztem jól áll :D Mellesleg nekem is rohadt dús volt a hajam és amíg nem volt a teteje rövid nagyon nem is akart göndörödni. De most egész jó :)

2011. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!