Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hét múlva megyek fodrászho...

Egy hét múlva megyek fodrászhoz, valami ötlet, esetleg képek frufru-ra? !

Figyelt kérdés

A fodrászom már úgy ismer, hogy mindig előállok vmi jó-érdekes-esetleg extrémebb frizurával!

Most a hosszát szeretném hagyni, csak frufru kellene!

De megmondom milyet nem szeretnek:Egyeneset, szembelógossat, és olyat sem ami csak éppenhogy frufru(szoval csak oldalra van fésülve)...

Az egész homlokomat "eltakarja" de ne logjon a szemembe. No hat ilyet szeretnek. Most fokozotason van lenyirva az ofinam(bal oldalon rovidebb, jobbon pedig hosszabb, ertitek:)

Gondoltam olyanra, hogy olyan tépett frufru lehetne, de nem talaltam kepet!

Bocs a hosszu fogalmazasert:)


2009. febr. 5. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a [link] biztosan találsz magadnak megfelelő frizurát
2009. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi, ezt az oldalt ismerem, joforman az osszes kepet mar lattam, amelyek szoba johetnek :)

Esetleg masik oldal?

De kedves vagy h irtal!

2009. febr. 5. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia így nyilvánosan nem szivesen raknák fel ismeroseimrol képet de ha irsz priviben megadom az msn címem és küldök képeket . pussz
2009. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok, ez meg is volna :)

Kosz

2009. febr. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!