Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajvasalót...

Szerintetek milyen hajvasalót érne meg venni?

Figyelt kérdés
-Dús, vastagszálú,hullámos hajam van,és nem szeretném,ha roncsolná,de szeretném,ha tartósan egyenes maradna a hajam,és az ára is megfelelő lenne a hajvasalónak.Létszi segítsetek!
2011. jan. 28. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a hajvasaló roncsol, ebbe bele kell törődni.:( vasalhatnád kisebb hőfokon, de nem érne semmit, nem lenne tartós. Tudom, mert nekem is ilyen a hajam.

A vasalóm pedig: [link]

10.000ft-ért vettem médiában. hetente egyszer vasalom vele, és szép marad. használhatsz hővédőt a hajadra.


22L

2011. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan Bellissimám mint az első válaszolónak. Nem rossz de a Ga.ma hajvasalóm sokkal jobb:)
2011. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok!! második: nekem is olyan volt a bellissima előtt:D igen az is egy szuper jó hajvasaló!!!

Csak tönkrement:S de nem a hajvasaló maga, hanem a vezetéke nem forgós volt, és megtört.:S pedig imádtam nagyon:)

2011. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minden hajvasaló roncsol, én naponta vasalom, havonta 1-2 centit kell vágni és nem lesz semmi különös gond:) nekem imetec (belissima) e11 50 van azt hiszem csak lekopott a jelzése:D nekem annyira szörnyű hajam van, hogy kb 10 perc után behullámosodott, de tartósegyenesítettem, és egész nap szögegyenes. valószínűleg neked a legdrágább vasaló se vinné ki teljesen a hajad:/
2011. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de kivinné a haját hidd el:)

írtam, hogy nekem is nagyon sűrű, erős ráadásként nem hullámos, hanem göndör hajam van.

Szárítás közben folyamatosan fésülöm, hogy ne göndörödjön be teljesen, aztán kivasalom. Következő mosásig egyenes marad. Jó nem marad olyan gyönyörű, mint mikor kiegyenesítettem, de egyenes marad, és egy göndör fürtöm nincs!

2011. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:) Am van hajvasalóm,csak nem használ semmit:S Bár nem ilyen nagy márka valószínű azért,és mert az alakja széles és rövid,és állítólag a hosszú és vékony hajvasalók a hasznosak. Én azt hallottam,hogy a Remmington hajvasaló a legjobb,Sztetek? Van egy bnőm,akinek göndör haja van,és neki nagyon szép simára vasalja. És hővédőből milyen fajtát vegyek,és hol? Bocsi, hogy ennyit kérdezek,de fogalmam nincs,hol kapható:S
2011. jan. 29. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezt ajánlom, 200fokig védi a hajat.

Rossmann-ban, DM-ben biztosan találsz, vagy fodrászkellékesben:)

2011. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia,aki utolsónak írt.Köszi a választ,csak egy baj van.Nekem nem nyitja meg ezt az oldalt,vagyis képet,csak a googlet.Eltudnád küldeni még egyszer a jó linket? Előre is köszi:)
2011. jan. 31. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:

elküldök egy másik linket. nekem amúgy megnyitotta:)

[link]

2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt sem nyitja meg:S Errort ír ki..Sztem túl husszú a link,és sztem nem másolja be az egészet.Nekem ezt küldted el: [link]
2011. febr. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!