Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jártatok már pórul valamilyen...

Jártatok már pórul valamilyen szépségápolási tanáccsal? Például, hajpakolás, arcpakolás, vagy egyéb szépségápolási praktikával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Kipróbáltam a mézes-olivaolajos-tojásos hajpakolást, de konkrétan 10 perc után éreztem hogy úgy kiszáradt a hajam, hogy az csak na. Lemostam, bíztam benne, hogy megszárítás után jó lesz, de iszonyú száraz volt, másnap megint meg kellett mosnom, a szokásos tejproteines Kallos hajpakolással. Azóta nem kenek a hajamra semmi hasonlót. A ricinus olajat most a szempillámon tesztelem, ha az kihullik még mindig hamarabb nő vissza mint a derékig érő hajam. :D Ja, és sokan esküsznek az összetört Aspirinre, mint gyulladáscsökkentőre, nekem még nagyobbak és pirosabbak lettek a pattijaim tőle. Lehet, hogy csak én vagyok nehéz eset, de nekem ezek a házi praktikák kevésbé használnak mint a szokásos kencék. Most épp a szememre keresek valamit, ami eltünteti a sötét karikákat a szemem alól, ha esetleg tud valaki hasonlót, írjon!


18L

2011. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

A karikákat úgy tüntetheted el, hogy egy kanalat beraksz a fagyasztóba egy órára és a szemed alatt azzal 'nyomkodod'. Elvileg, ez használ.

2011. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A bőrömre már kismillió ilyen "házi csoda pakolást" kipróbáltam......egyik se jött be!Volt hogy tejfölt meg paradicsomot kevertem össze,mert állítólag jó gyulladás csökkentő...semmi hatása nem volt.Tojásfehérje pakolás arcra.Azzal szenvedtem,mire felvertem,meg felkentem az arcomra,ráadásul még rohadt büdös is volt,de mondom a szép bőrért mindent!20 percig szagoltam a csoda érdekében,lemostam,semmi változás...másnap még rondább pattanásaim lettek.Hajamra egyszer kipróbáltam a tojásos mosást,hátha tiszta ragacs lett tőle,meg büdös.

Ja meg egyszer elfogyott a radírozóm,gondoltam,hogy kipróbálom kávéval,állítólag az is ugyanolyan jó.Hát a végére olyan vörös lettem mint egy rák,és nagyon csúnya volt a bőröm utána.Úgyhogy ezeket nem ajánlom senkinek.

2011. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hajamra az olívaolaj nagyon nem jött be. A mézes arcpakolás ami állítólag "gyulladáscsökkentő" még több pattanást csinált:D
2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A másodiknak üzenem, hogy pont ma próbáltam ki, de kb 5 perc után meleg volt a kanál, és semmit nem használt, ugyanolyan sötétek voltak a karikáim.
2011. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti millióan jönnek a de a természetes csodaszerek jobbak szöveggel... de a nagy részének szvsz semmi hatása, max kihoz egy jó kis allergiás reakciót. A minőségibb vegyszerekre esküszöm. :D A zöldségek, gyümölcsök és hasonlók nagyon jót tesznek a szépségnek... ha megeszed.
2011. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van,én a fogkrémtől lettem lángvörös és a pattanás dupla akkora lett.Én már nem kisérletezek a bőrömmel.Mindenre van termék már.
2011. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az olívaolajos pakolástól még 3 egymásutáni mosás után is tocsogott az olajtól a hajam(Y).

A paradicsomos pakolás csak előhozta a pattikat.:S

2011. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer szaunázáshoz használtam mézet, mert azt írták, hogy jobban puhítja a bőrt, nos, másnapra vagy 10 pattanás jött ki az arcomon, közvetlenül szaunázás után meg egész álló nap viszketett a bőröm. NEM AJÁNLOM.
2011. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Zselatin+tejes maszk. Egy ÉVIG!! mitesszeres maradt tőle a mellkasom.

Mézes dolgokat ne használjatok, mert kiszárítja az arcbőrt. (a kozmetikusom mondta )

2012. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!