Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett haj, hajvágás?

Töredezett haj, hajvágás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. töredezett hajam van. kb. váll alá érő. többször át lett festve, ezért töredezett el, és nagyon hullik. Mindenképpen cágassam le? ha le is kell vágatni, max. oldalt szeretném, mert hátul nagyon szeretem hogy hosszú, linkelnétek olyan frizurákat, ahol oldalt kb. vállig érő, hátul pedig egyenletes és hosszabb a haj?
2011. jan. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos mindenhonnan kell vágatnod belőle. Illetve nem kell, de ha azt akarod, hogy rendbe jöjjön bizony mindenhonnan kellene.:S
2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen értem, de hátul meg szeretném hagyni nagyjából a hossztá, az nem baj ha 1 cm-t levágnak belőle, de oldalt tényleg nagyon töredezett, ráadásul, úgy van levágva hogy egy kis rész a vállam aljáig ér, és egy nagy része a hajamnak, pedig az államig, nagyon hülyén néz ki, és mindig behullámosodik. Esetleg melegollós hajvágás?
2011. jan. 28. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam igy.. 4-8 hetente jó lenne ha vágatnál a hajadból,ezt te is megtudod csinálni csak figyelni kell és kézügyesség kell hozzá:D
2011. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de magamnak nem tudom normálisan levágni...
2011. jan. 28. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
én borotvával (igen, azzal) vágom magamnak 1-2 havonta, mert nekem meg a hajvasalástól törik. mindig pár centi és gyönyörű lesz a hajam:D nem is kell sok kézügyesség mint az ollóhoz.
2011. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak ollóval szabed vágni a töredező hajat, a pengét felejtsétek el.
2011. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úr istn..:SS pengével? nem vállalnám be...
2011. jan. 29. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!