Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! A tablófotózásra...

Sürgős! A tablófotózásra milyen frizurát csináltassak?

Figyelt kérdés
Lesznek másmilyen fotók is készítve. Rövid hajam van.
2011. jan. 29. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem semmilyet.

Nincs is annál hülyébb dolog (SZVSZ!!!!) mikor valaki tablófotózásra megcsináltatja a haját, olyanra amit egyébként soha nem hord.

Ha visszanézed majd a képeket, rá fogsz jönni, hogy inkább olyan kép kéne, ahogy valójában kinézel, nem pedig egy csinált :/

2011. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Jókat röhögök a mai napig, amikor végignézem az idétlenebbnél idétlenebb hajkölteményeket, amik csak a tablókép kedvéért készültek. Legyen olyan, amilyen általában szokott.
2011. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég annyi, ha elmész fodrászhoz, hogy szárítsa be szépen és rögzítse. Rövid hajból amúgy sem lehet nagy extrákat kihozni vágás nélkül, szóval bőven elég annyi, ha szépen beszárítja, ahogy te esetleg otthon nem tudod megcsinálni magadnak, így szép lesz, de mégis olyan, amilyen vagy, csak kicsit csinosított kiadásban.
2011. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyaldle,olyan stricisre.Nekem is azt kellet volna.
2011. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!