Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alábbi "bőrhibákat" mivel...

Az alábbi "bőrhibákat" mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Alapból száraz az arcom de nagyon. Sokszor pikkelyesen hámlik, azt nagyjából tudom kezelni. De mostanában sokszor kijön mindenféle bőrhiba rajtam.

Pl. ami nagyon zavar most, hogy nem pattanás (vagyis az de nincs közepe) csak egy nagy piros pötty, ami nagyon fájdalmas

A másik pedig ami egy pattanás volt, de most meg egy nagy vörös folt lett belőle ilyen hajszálér elrepedt és véraláfutás jellegű lett. ez az orromnál van a csontnál, közel a szememhez. nagyon zavaró, főleg, mert hiába a smink egész napon át semmi se tart és sajna pár óra múlva látni.

Én véglegesen szeretnék megszabadulni ettől, de nem tudom hogyan?

A másik fájó pattanás szerű valamire mit tudtok javasolni? mert kinyomni pl nem lehet. próbáltam már minden kenceficét ami pattanásra jó, de száraz bőröm miatt a legtöbb szárít, meg igazából nem szokott rajtam lenni, csak ritkán és akkor is csak 1-1 ilyen pötty.

valaki tudna segíteni ebben?

előre is köszönöm...


2011. jan. 29. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Törj össze 2 szem aspirint, tegyél bele egy pici vizet, és egy csepp mézet,hogy pépes legyen. Ha kenhető az állaga, tedd rá a patikra, és hagyd rajtuk addig, amíg meg nem szárad. 15-20 perc. Azuzán mosd le hideg kamillás vízzel.
2011. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ez mindkettőre jó vagy csak a pattanásra..

jah és úgy is hogy ez nem is igazi pattanás csak egy fájó görcs úgymond.?

2011. jan. 29. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajszáleret kozmetikában lézerrel tüntetik el.Utánna nyomtalanul eltűnik.A pattanásra én teafás ecsetelőt mondanék,de csak oda!Különben ront az amúgyis száraz bőrön.Radírozd és A vagy E vitaminos krémmel tudod rendbe tenni.Esetleg az olaj is jó hatású lehet.
2011. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosacea-d van, szerintem menj el bőrgyógyászhoz.
2011. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


néztem ezt a neten amit mondott az utolsó válaszoló : de nekem tényleg csak egy nagy pötty ami feltűnő, de csak ott van.

a sima pattanásokra jók ezek többet ki si próbáltam már, de ez nem pattanás csak egy nagy piros görcs ami úgy néz ki, de nem jön belőle semmi, csak fájdalmas nagyon.

2011. jan. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!