Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen göndör/hullá...

Hogy tudnék ilyen göndör/hullámos hajat csinálni magamnak?

Figyelt kérdés

vállig érő, "tépett" hajam van oldal frufruval, alapból göndör a hajam (de ilyen nagy loknis göndör)

ilyesmi, csak rövidebb és "tépett": [link]


és ilyenre szeretném:

[link]

[link]

[link]

[link] (szőke)

[link]


hogy érhetném el?


2011. jan. 29. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen nagy loknis a hajam és én hajhabbal meg diffúzorral :D
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp hajhab. Göndörítő tudom hogy van, talán lehet még egyenesítő is, ha találsz, azt próbáld ki.

Irigyellek nagyon a hajadért :)

2011. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

És a hajhabot hogy használjátok??

Bocsi az offért, csak én is kíváncsi vagyok, és nem világos ez a hajhabos megoldás. :)

2011. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és mi az a diffúzot? O.O

és a hajhabot hogy kenjem rá a hajamra vagy mit csináljak vele? mikor tegyem rá a hajamra?

2011. jan. 29. 17:42
 5/11 A kérdező kommentje:
diffúzor*
2011. jan. 29. 17:42
 6/11 A kérdező kommentje:
és ha hétfőn reggel megcsinálom ilyenre, kedd reggelre elfekszem és kezdhetem előröl?
2011. jan. 29. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:

és milyen hajhabot vegyek? XD

(bocsi a sok kérdésért, és legyen szives valaki válaszoljon)

2011. jan. 29. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár nekem rövidebb a hajam, mint a képeken, de ilyesmire szárad meg. A Taft-nak van valami újabb hajhabja göndör hajra. Rózsaszín flakonja van, én azt használom. Megmosom a hajam, a vizes hajamra teszek hajhabot és fejjel lefelé szárítom meg a hajam úgy, hogy közben a kezemmel a hajamat a fejemhez nyomkodom. Nagyon szép szokott utána lenni. Amúgy ha nem ilyen alapból a hajad, akkor sanszos, hogy ha elalszod, akkor nem ilyen lesz. Én ebben az esetben reggel kicsit bevizezem a kezemmel a hajam és az előbb leírt módszer alapján újra megszárítom és kész! :)

Ez kb. 5-10 perc, ennyi belefér.

20L

2011. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jan. 30. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:
a diffúzor a hajszárító egyik kellékje--tenyérnyi nagyságú gyakorlatilag hő és levegő elosztó.....szerintem a hagyományos hajsütővassal is tudsz ilyen frizurát(főleg az utsó) csinálni,úgy hogy a loknikat kicsit szét szeded..:)
2011. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!