Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne berasztázni a hajamat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy tetszik a raszta haj, de nem tudom, hogy nekem megérné-e megcsináltatni. Kicsit hullámos vastagszálú erős hajam van. Szerintem viszonylag gyorsan hullik, legalábbis hajmosásnál mindig kijön egy jó adag, de szerencsére mivel elég gyorsan nő, és sűrű is, ezért nem fogy. Viszont gyorsan zsírosodik, ezért a mosást nem tudom hogy lehetne megoldani. Ilyenkor téli sapkás időszakban 2-3 naponta kell mosni. Nyáron hetente. Lehetőleg olyanok válaszait várom akiknek van benne tapasztalatuk.
2011. jan. 29. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársam régen megcsinálta, neki természetes raszta volt. Gyönyörű, derékig érő ,dús haja volt előtte.

Menő is volt a haja, amíg állást kellett találnia..LE kellett vágatnia, de ezzel az egész hajat tövestül kell levágni, máshogy nem lehet.Ha vállalod ezt, akkor csináld.

Neki nem volt büdös, de mondta,hogy amikor megmossa, kb. 7 kiló volt a haja, kész tortúra volt megmosni neki.

Személy szerint nagyon koszos és igénytelen benyomást vált ki belőlem ez a haj.

2011. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ha mégsem jön be akkor le kell vágni teljesen. De már voltam kopasz sőt mindig is rövid hajam volt, úgyhogy ez nem gond. Jelenleg növesztem. Viszont elég elszomorító, hogy valakit a haja miatt nem veszenek fel valahova dolgozni.
2011. jan. 29. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért nem vesznek fel dolgozni valakit, mert raszta, hanem azért, mert általában a raszta hajhoz társul egy bizonyos életstílus. A másik fele pedig az, hogy valóban nem nyújt túl esztétikus látványt.(legalábbis számomra biztosan nem)Nem kelt bizalomgerjesztő benyomást. Mondok egy nagyon szélsőséges példát: tegyük fel, hogy szükségem van egy jogi tanácsadóra. Ott van Béla és Géza. Mind a kettő nagyszerű szakember, én mégis Gézát választom, mert Bélának egy majomsegg van a nyakára tetoválva.
2011. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp
2011. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!