Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszedem a "bajszomat"...

Ha kiszedem a "bajszomat" szemöldökcsipesszel akkor milyen gyorsan nő vissza?

Figyelt kérdés

és nagyon fekete lesz?

nagyon fog látszani, hogy kiszedtem


2011. jan. 30. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor vissza nő, ugyanolyan lesz, mint most. Nem lesz erősebb. Ez egyénfüggő, hogy mennyi idő után nő vissza, de szerintem pár hétig bírni szokta.

20L

2011. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

akkor nem lesz ilyen:


[link]

2011. jan. 30. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem:D Nekem kb már 1,5 hét után nő vissza :( Én kozmetikussal gyantáztatom, de nekem sem nagyon erős, de azért látszódik. Bár szerintem ha világos, szőke, akkor is látszódik, és nem túl szép. Na de visszatérve ismerek olyat, akinek 3 hétig is bírja, úgyhogy ez tényleg nagyon változó. A kozmetikusom azt mondta hogy átlagban kb 2 hetente járnak hozzá ebből a célból.
2011. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hét után nő vissza. Úgy másfél éve szedegetem, és már csak pár sötétebb szál nő ki, az se fekete, csak egy ici-picit sötétebb,mint a bőröm. :]
2011. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!