Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedhetném ki a bajuszo...

Hogyan szedhetném ki a bajuszomat otthon?

Figyelt kérdés

csipesszel annyira fáj és holnap suli sürgős lenne :S

kozmetikusom ma nem dolgozik múlt héten szőkítettem de már kezd vissza nőni mit csináljak?


2011. jan. 30. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

dm-ben lehet venni jó kis arcgyantát:

[link]


magadnak is le tod szedni.

dobozban találsz vékony kis gyantacsíkokat. megmelegíted picit (pl radiátorra ráteszed) aztán én el szoktam felezni, felét a jobb oldalra (amit jobbról balra tépsz le), másik felét bal oldalra (amit balról jobbra tépsz le). kicsit kellemetlen, kicsit piros lesz, de abszolút ki lehet bírni és utána nagyon szép puha selymes lesz. ja és holnapra tuti már semmi sem fog látszódni belőle, de sztem már estére sem. nekem elmúlik a pirosság kb 2-3óra alatt.

2011. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy kell elfelezni egyszerűen el vágni vagy h?
2011. jan. 30. 11:54
 3/3 A kérdező kommentje:
jah már látom :D megcsináltam tényleg csak egy iciripicirit kellemetlen :) köszönöm :):)
2011. jan. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!