Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ruhában fekszetek...

Milyen ruhában fekszetek be/álltok be a szoliba? Hogy zajlik a szolizás?

Figyelt kérdés

én még nem voltam, mibe érdemes befeküdni, csak egy bugyiban, fürdőruhában?


és mégis hogy zajlik?bemegyek,mondom mit szeretnék,utána? egy terembe egy gép van,vagy mással együtt kell vetkőzni, vagy hol tudok lecuccolni, megláthat más,pl aki beállítja az időt a gépen, ilyesmi...


nálatok hogy megy ez?


2011. jan. 30. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész, megmondod hány percre szeretnél befeküdni/állni (előszőr 3 perc az ajánlatos) megkapod a zsetont, megmondja melyik géphez menj, ott be kell dobni a zsetont, levetkőzől (én eleinte mindig bugyiba feküdtem be, majd késöbb mindenki mondta hogy nem feltétlen kell a bugyit sem fenn hagyni max ha megvan mert azért az mégis higénikusabb) felveszed a szemüveg, befekszel, ha akarod beállítod hogy pl arcbarnító milyen erős legyen és vársz.:)

De nekem legelőszőr a hölgy elmagyarázott mindent hogy hogy mi működik...

2011. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában pucéron. Kabinok vannak, mindegyikben van egy gép. Megmondod, hogy mit akarsz, beállítják neked, elmagyarázzák, hogy mit kell megnyomni rajta, hgy csukódik be, hogy nyílik ki, stb. (mondhatod is, hogy még nem voltál, magyarázzák el, de ált. elmondják) Aztán kimennek, magadra csukod az ajtót, levetkőzöl, befekszel.

Ha vég, kiszállsz, felöltözöl, kijössz. Utánad (meg előtted is) kifertőtlenítik.

2011. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!