Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet leggyorsabban...

Mivel lehet leggyorsabban leszárítani a pattanást?

Figyelt kérdés

Mostanában már viszonylag tiszta az arcom de néha kijön egy nagyobb pattanás. Most is van egy hatalmas gyulladás. Mivel tudnám leghamarabb eltüntetni?

Boltban, drogériában kapható termékek és házi praktikák is érdekelnek.

Csak olyan tippeket kérek, amikről tapasztalatból tudjátok, hogy jó. Innen-onnan hallott, olvasott dolgok nem érdekelnek.

Ja és semmiképp se olyat mondjatok ami felgyorsítja a folyamatot. Egyszer vettem garnier pattanásecsetelő ceruza szerűséget és az bár felgyorsította a folyamatot, de úgy hogy ki is jött rendesen a pattanás. Nekem olyan kéne, amivel leszárítom.


2011. jan. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

én arcszeszt és fogkrémet szoktam használni. :D


nekem beválik. ( a fogkrém jobban csípi)

2011. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Èn is fogkrèmmet szoktam rà tenni. Nekem,ha mèg nem sebes, akkor nem csìpi. Bekened èjszakàra ès szàrìtja.
2011. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig fogkrémet teszek rá. :D Nekem 1-2 nap alatt eltünteti.
2011. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztítsd ki és fertőtlenítsd le ichtiollal vagy teafa oldattal.Az ichtiol nyugtat is.
2011. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy kijöjjön a pattanás..úgyse fog eltűnni. Sohasem..Majd kijön máskor..ez hülyeség egy pattanást igenis kikell nyomni..A keceficék nem mulasztják el..
2011. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!