Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A garnier pure activ mennyire...

A garnier pure activ mennyire hatásos pattanások ellen? Én kb. három napig használtam és mintha több lett volna tőle, mint amennyi volt. Nektek milyen tapasztalatok vannak vele?

Figyelt kérdés
Ilyet használok: [link]
2011. jan. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egész jót akarsz használni ehelyett próbáld ki a Vermixet, az egész hatásos.
2011. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

É sokáig hazsnáltam ezt és nekem is egyébként...lehet, h nem mindnekinek jó ám..

én áttértem a clean&Clear-re 1-ső naptól hat..vagy mi van ráírva..és nekem használt...2 hét alatt levitte..mondjuk most van 1 pattanásom, de csak mert megkockáztattam a chipset :SS: sajnos nagyon érzékeny az ilyen kajákr a bőröm...de már az is szárad...valamint, általában bekenem még fogkrámmel és ennyi :)

2011. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt használom és nekem bevált. Igaz nekem inkább a mitesszerekkel voltak problémáim és azokat szépen lecsökkentette.
2011. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!