Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves Lányok! Tetszik nektek...

Kedves Lányok! Tetszik nektek ez a hajszín és jó lenne nekem? (bővebben lent, légyszi sokan írjatok)

Figyelt kérdés

Azért szeretném,ha sokan írnátok,mert végre szeretnék ehhez nagyon hasonló szőke lenni.Most csak melír van a hajamban,de az is elég jól áll a színeimhez.Légyszi válaszolj a kérdésekre is.

[link]

[link]

[link]

Kék szemem,normál színű bőröm,világos- és középbarna közti hajszínem van.

Szerintetek kb hány évesnek való/jó ez a szín?Neked tetszik?Mit sugároz?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.Kort is írjaon,aki akar.


2011. jan. 30. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam:írjon
2011. jan. 30. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ez a hajszín, magabiztos, csinos nő van a képeken. de ennél több véleményt nem tudok erről írni. vidd el a képet a fodrászhoz, megmondja, h jól áll e neked...
2011. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Egy próbát megér, de ha nem vagy biztos a dologban, akkor kezd színezővel! :)

18/L

2011. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga a hajszín nagyon szép, de azt hogy jól állna-e neked, azt nem tudom megmondani, úgy, hogy nem láttalak téged. Fodrásznak mutasd meg, hogy ilyet szeretnél, és egyáltalán a te hajadból tud-e elsőre ilyet varázsolni. (az én sötétbarna hajamból biztosan nehezen lenne ilyen)

És ha igen, ő, mint fodrász, hogy látja, jól fog-e állni neked.


De szerintem nagyon nem lehet melléfogni ezzel a fajta szőkével, mert nem az a rikító árnyalat.

2011. jan. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szép, természetes szőke színe van, ha alapból világosbarna a hajad, akkor biztosan jól állna!

De tényleg nem tudok biztosat mondani, így hogy nem látlak:)

22/L

2011. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!