Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér bőrhöz és zöld...

•ß• kérdése:

Nagyon fehér bőrhöz és zöld szemhez a szőke melyik árnyalata illene a legjobban?

Figyelt kérdés
Linket pls ha tudtok.
2011. jan. 30. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

bármelyik világosabb árnyalat nyerő lehet:)

ő például nagyon szép: [link]

vagy ez: [link]

az enyém meg ilyen fehéres szőke: [link]

2011. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon szépek :)

Tehát az a lényeg hogy a világos és hideg árnyalatúak?

2011. jan. 31. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:

A nagyon fehér bőrhöz nem illik a szőke, csak még jobban sápítja. :( Olyan vizíhulla-feeling lesz tőle.

Viszont illik a sima vörös:

[link]

Vagy a szőkésvörös:

[link]


Meg az olyan színek, amik nagy kontrasztot teremtenek a bőrrel, pl. sötétbarna-fekete.

[link]

2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért? Avrilnak is jól áll!


[link]


Vöröset semmiképp nem szeretnék :S

2011. jan. 31. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen beállított és agyonfotosoppolt képen is nagyon "hulla", akkor milyen élőben? Amúgy nem akarlak lebeszélni róla, ha ez tetszik, akkor csináld. Csak jobb egy negatív véleményt hallani és elgondolkozni szerintem. :)
2011. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öhm... hát nekem is hófehér bőrőm meg zöld szemem van,és teljes szőke hajjal jól néztem ki...akkor ha erősen kivoltam sminkelve.Smink nélkül meg úgy néztem ki,mint egy hulla kb,olyan szintelenek tünt tőle az arcom.Nekem a meleg szőke árnyalatok jöttek be,vagy szőkésbarna meliros.
2011. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ajh.. :\ Annyira unom már a barnát :\
2011. jan. 31. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerencse, hogy előző kommmentemben írtam olyan színeket, amiknek kismillió árnyalatuk van és passzolnak. :Đ
2011. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen de vöröset tuti nem szeretnék,barna most a hajam,meg feketét se nagyon..a vörösesszőke mondjuk nem rossz csak mi van ha elrontja a fodrász és inkább vörös lesz :S
2011. febr. 1. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!