Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a legelviselheteleneb...

Kinek mi a legelviselhetelenebb hajproblémája? és mivel próbáljátok rendbehozni?

Figyelt kérdés
mi az ami bevált és miaz ami nem!minden érdekel:)
2011. jan. 31. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gondom a párás idő,ugyanis nagyon begöndörödik tőle a hajam és hülyén áll,kb sehogyan se.Ilyenkor jó sok habot teszek rá hajmosás után,beszárítom és belakkozom,akkor nagyjából megmarad...
2011. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a töredezett végek és az hogy lapos, nem dús, semmi állása.

a töredezett végek ellen használok kallos tejproteines pakolást, hővédőt, hajvégápoló olajat.

hogy dúsabb legyen használok hajlakkot, tupírozom,és most vettem egy avonos hajdúsító tonikot, de még nem próbáltam ki, remélem beválik.

ja és semmi szine nincs a hajamnak ... sötétbarnás szín az alap, de inkább olyan szürkés, ezért étcsoki színezővel szoktam festeni.

20/L

2011. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem naon hullámos a hajam, amit nem akarok elviselni, és vasalom....ja és töredezik....
2011. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A frufrum valamiért kifelé göndörödik, és a hajvasalás sem segít, a beszárítás sem segít, hülye haj... biztos van egy kifelé göndörítő génem. Fúj!
2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem rossz a hassz, valami miatt kifelé áll, vagy rosszul van vágva. :D

Hát... törik... vágni kéne, de sajnálom egyelőre. :( Lapos, tupírozom, összekötöm, mikor mire van időm, mosás után meg nem tudom hova tenni, annyi van (legalábbis úgy látszik). Az egyetlen igazi problémám a forgókkal van, szétbukik tőle a hajam, hiába a lakk, hab, tupír, akármi, inkább hagyom is, mert akkor lekaparom a bőröm kínomban a legtöbbtől. :S

2011. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A legrosszabb tuti a ritkás, vékonyszálú haj.

Az enyém elég jó minőségű, csak a párás levegő után néz ki rosszul... meg a sapka. Felveszek egy sapkát, és a következő hajmosásig béna a hajam.

2011. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Felül nagyon maximum 2 napig jó, utána csöpög róla a zsír, alul pedig száraz töredezett. Semmit nem lehet vele kezdeni. Borzalmas.
2011. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

egy bajom van vele hogy őszülök és ezért festetnem kell


20/l

2011. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy gyorsan zsírosodik. :( 3 naponta mosnom kell, ha nem akarom, hogy úgy nézzen ki mintha lenyalták volna. Amúgy nincs vele gondom, dús, fényes, egészséges, könnyen fésülhető. Néha túlságosan csúszik és nem tudom feltűzni, az is elég idegesítő, de még mindig jobb, mintha a töredezettségtől összeállna és alig bírnám kibontani.
2011. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
18:27-es csatlakozom,nekem is őszül...:( 24
2011. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!