Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ragasztott műhajtincseket...

A ragasztott műhajtincseket (nem varrott) utána le lehet szedni vagy levágják utána a saját hajat is? Mennyire megbízható? Minden ragasztott haj keratinos technikával van fennt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

emberedre találtál, nekem volt 2xeris keratinos hajtincses haj feltéve. imádtam:)

nekem barátnőm csinálta hajvasalóval, ugyan olyan mintha fodrásznál csinálnád meg, csak nem kérnek el érte 30ezreket, a haj meg a kiskori hajam volt.

a keratin rudakat lehet megvenni pár ezerért. van barna és szőkésebb, ha szőke póthajad lesz akkor egyértleműen világos keratin rudat kell venni:D


aztán őő nekem nagyon dús volt a hajam, és ezért nem okozott nagy kárt, meg nekem személyszerint nem is húzta a hajam, meg nem is fájt meg semmi.

leszedni én mind a kétszer magamnak szedtem le. nem kell levágni a hajat, csak egy egyszerű módszerrel ki kell huzni, nyugi, fájdalommentes :D és a saját hajad is megmarad, de amikor veszed le, olyankor szokott kihullani az a hajmennyiség, ami a póthaj feltevése óta nem tudott kihullani, ezért hajmennyiség lesz, és nagynak tűnik, ha összeszednénk 3 hónap alatt kihuott hajunkat kb megegyezne annyival:D

na ha van még kérdésed:

lookmeintheheart@hotmail.com (msn)

puszii:D

2011. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én most akarok venni hajat meg hozzá gépet:) tényleg nem kell semmiféle oldóanyag a levételnél??? és aztán hogy raktátok fel ujra?gondolom újbol vettetek keratin lapocskákat ugye?

22L

2011. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!