Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak gáz a szolárium?

Fiúknak gáz a szolárium?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta hogy esetleg el kéne látogatnom a szóliba.mert olyan fehér,sápadt vagyok mint egy zombi.szóval fiúknak nem ciki?és ha nem akkor kb hány percre lenne érdemes?
2011. jan. 31. 16:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
25%

Szerintem ciki. De lehet én vagyok a régimódi.

21/L

2011. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki:D
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Morozov ***** válasza:
65%

Szerintem nagyon gáz...bírom,hogy mindenki olyan akar lenni amilyen nem.

A szőkék barnák,a barnák szőkék,a fehérek barnák,a barnák fehérek.

Mindenki legyen olyan amilyen.Nekem az se jön be,ha egy lány jár szoliba,mert látszik,hogy nem természetes szín.

2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak megfelelő mértékig legyél barna :) Heti 2x5 perc elég lesz.
2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom.. szerintem furi... és ciki is. Attól függ, hogy milyen vagy. Általában az ember "színezete" megegyezik. Világos bőr, világos haj.... Hát nem tudok válaszolni erre a kérdésre... :S
2011. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak nem kell túlzásba vinni,mert az viszont az.

Én 12 percekre szoktam menni,de havonta max 2* azt is szinte egymás után, így elég korrekt színem lesz és kitart kb. egy hónapig.

Én is azért járok le, mert nagyon fehér voltam,de így már nem, meg a csajoknak is tetszik:P

Főleg, ha edzel mellé akkor bejövős:D

2011. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem valami iszonyat visszataszító... Lányoknak is, fiúknak még inkább. Legyen inkább hófehér a bőre,minthogy grillcsirke sárga. Ha NORMÁLIS színe van, tehát 1-2x elmegy hogy legyen valami színe, akkor oké, de amúgy meg nem...
2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem gáz fiúnak a szolárium. Mondjuk nekem lányon sem tetszik... egyszerűen természetellenes, bár lehet csak azért gondolom ezt, mert eddig csak elrettentő példákat, ilyen narancssárga csajokat láttam. De sztem nem baj az, h fehér vagy. Ne szolizz sztem!

18/L

2011. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó..Azért hiszed hogy még csak elrettentő példákat láttál,mert a többi olyan természetes,hogy fel se tűnt..Ne általánosíts:)
2011. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, az. De hozzáteszem, hogy szerintem ha egy lány jár, ugyanúgy gáz. Látszik, hogy szoliban barnult, egyáltalán nem természetes.
2011. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!