Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek,...

Milyen hajvasalót vegyek, illetve hogyan ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon kezelhetetlen hajam van,se nem egyenes,se nem göndör,a kettő között valahol.Az utóbbi időben mindig összekötöttem ha elmentem itthonról,mert csak szétáll,és száll ezerfelé.Múltkor barátnőm kivasalta,és annyira jó volt!A következő hajmosásig sokkal egyenesebb,puhább volt,és végig kibontva hordtam,nagyon jó volt.Az ő hajvasalója nem olyan minőségi,3000-4000 ft-os,és én most szeretnék egy minőségibbet,max 12 000 ft-ig venni.Mit ajánlotok??Illetve mivel mindig összekötöttem,nem valami szép,és a hajvasalással nem akarom tovább rontani,csak kb hetente vasalnám,milyen hővédőt,ápolót,fénysprayt,stb-t használjak rá??
2011. jan. 31. 22:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Remington. Nekem is az van, és szinte az én hajam is ugyanolyan mint a tiéd ha a hullámosságát nézzük.
2011. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

csak is Remington!!! Babyliss-t ne hogy vegyél!

Nekem Shine Therapy van, bár ez 15-18ezer körül mozog, de hajvasalás közben olivaolajat juttat a hajadba. Nekem olyan hajam van /volt hogy se egyenes se göndör, ha nedvesség érte összevissza állt. Na de ezzel semmi ilyen gondom nincs.:)

Használok hozzá got2b Hajegyenesítő krémet, ami hővédő is Barack szinű tégelybe van, nagyon jó.


Érdemes innen rendelni, armatrix.hu,(de válogass a hajmania.hu-n, ott le van írva részletesen melyik hajvasaló milyen) mert sokkal olcsobbak mintha elmész a media markt ba, bár én 3000ft al vettem olcsobban karácsonykor.


23/N

2011. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mazsool ***** válasza:
Nekem Ga.ma hajvasalóm van 6 éve. Minden nap vasalom, régebben naponta 3x és semmi baja a hajamnak:) nagyon jók szertintem. Persze mellé használok ricinus olajat, placentás pakolást, Toni&guy hővédő hajvégápolót.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

előtteimet megerősítem: csak remingtont!!

Ott is rengetek féle van már.. de nézz körül, azok a jók amiknek teflon befonata is van..mindről ovlasd el, hogy mi jellemező rá.. : )

Hajra glis kúr termékeket használok, a töredezett hajra való egy perces pakolását ami még nagyon bejött az a spréjük.. próbáld ki;)

2011. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Remington.. nekem több mint 5 éve megvan, és semmi gond nem volt eddig vele :)
2011. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Remingtonról 2 év után lekopott a kerámia bevonat, most Bellissimám van, és nagyon szeretem.

Egyébként a Shine Terapy-t kivonták a forgalomból, csak a raktári készletet szórják ki, mert az avokádó olaj(nem oliva) beleég a hajba, és ezáltal jobban roncsolja...ezt a fodrászomtól tudom, akik hivatalos Remington partnerek.

12-ért már nagyon jó vasalót kaphatsz, de nézz utána netes áruházakon, mert lehet, h sokkal olcsóbban meg tudod venni ugyanazt.

2011. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen AVOKÁDÓ nem olivaolaj, csak melózok és nem figyeltem rendesen.

Nem vettem még észre, hogy roncsolná a hajat. Én fodrász kellékes csajtól kérdeztem, ő felhívta a beszállítóját, de nem úgy kérdezte hogy egy vásárló kérdezi, és nem azt mondták, hogy beleégeti.

Én nem vettem észre, hogy nem lenne jó.

Ha utána nézel van aki azt mondja, nincs is benne avokádó csak a hajszárító változatába, meg hogy állandóan kell benne patront cserélni, közben 4 évente stb.

Ha pl teszel bármit a hajadra és utána kivasalod az is beleég.

2011. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bellissima imetec b25-öt és remington s6500-at néztem.Ezek közül melyik jobb szerintetek??Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2011. febr. 1. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
a kettő közül inkább a remington s6500-at : )
2011. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!