Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalataitok az...

Mi a tapasztalataitok az Eveline (Rossmann) kozmetikumokról?

Figyelt kérdés
Az arckrémeikkel kapcsolatos tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Elég olcsó termékek, de nem is agyonreklámozottak.
2011. febr. 1. 04:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nahát,(bár nem kozmetikumot)de pont nem rég rendeltem egy táskát tőlük:D.Kíváncsi vagyok milyen minőségű lesz.
2011. febr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt termékek. Lengyelországban gyártják (már vagy 15-20 éve), ott nagyon szeretik az emberek. Nagyszüleim ott élnek, ezért tudom ilyen pontosan:) Németországban, Csehországban stb. is régóta vannak az üzletekben. Itthon még nem igazán ismert...

Én is kipróbáltam néhány terméküket. A Pure Control termékcsalád nekem bevált, illetve a Hydra Expert hidratáló krémek is elég jók. A kollagénes arclemosó is jó volt. Amit kipróbáltam és nem voltam oda érte az a kecsketejes szemkörnyékápoló. Nem rontott a bőröm állapotán, de nem is csinált semmit.

Szóval egyénfüggő, hogy kinek mi válik be, de azt gondolom nem nagy rizikó az ára miatt.

2011. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezt néztem ki magamnak. Q10, hialuronsav is van benne, és csak 900 forint... túl szép, h igaz legyen!
2011. febr. 2. 03:14
 4/4 anonim válasza:
Bár előbb olvastam volna ezt, belenyúltam én is a kecsketejes cuccba, de nem igazán jött be. Ezek szerint a többi azért még jó lehet.
2012. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!