Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből sötétbarnát? Hogyan...

Feketéből sötétbarnát? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

3,5 éve fekete a hajam. Nagyon sokat ápolom, nem töredezik,egészséges és elég hosszú is.

Sötétbarnát szeretnék, mindenképp leszívás nélkül, mert semmiképp sem akarom, hogy roncsolódjon.

Segítsetek! Hogyan kéne?:S

A hajam alapból világosbarna.


2011. febr. 1. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd h jól kikopjon a szín. esetleg uszoda, vagy valami hasonló gyorsíthatja. Nekem 5 év után lett sötétbarna, mert egyik fekete festék se tudta tartósan befogni.volt, h nyaralás előtt be lett ffestve, és egy hét balaton után úgy jöttem haza, mint aki fél éve nem látott hajfestéket. mások az uszodai klóros vízre szoktak panaszkodni.
2011. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak igaza van, vagy ha nem klóros víz, a termál vizű medencékben való tartózkodás is segíthet. bár én nem értek az ilyesmihez, ebben biztos vagyok, mert sokan panaszkodnak rá.:)

szép napot! remélem segíthettem

2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!