Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ez a hajvasaló?...

Szerintetek jó ez a hajvasaló? Esetleg van valakinek ilyen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 1. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen van, szerintem naon jó! De ne rakd az ágyra mert át ég a lepedő xD (velem sajna ezt történt, de szerintem ez bármelyik hajvasaló megtudja ugyan ezt csinálni) csak arra vigyáz, hogy kis gyerekek kezébe ne kerüljön nem csak azért mert magukban is kárt tehetnek, de azért is mert lehet, hogy megpróbálják a barbie-juk haját kivasalni és akkor a barbie hajában lévő festék szépen rá ragad a belső részére ... XD (megtörtént eset)Sok sikert! :D
2011. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem is nagyon jó de ha pára vagy egy kis víz éri a hajad mindjárt hullámos lesz ,,és még azt vettem észre hogy talán egy idő után szárit de ez lehet hajfüggö
2011. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!