Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szeretik már a fiúk is...

Miért szeretik már a fiúk is gyantáztatni a lábukat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert sokáig akarnak gyerekek maradni. Majd ha észreveszik, hogy épeszű nő nem áll velük szóba, akkor vissza fogják növeszteni a szőrüket.
2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úristen milyen fiúk?:S:S egy ismerősöm gyantáztatta le eddig a lábát, de az is fogadásból? miféle selejtekről beszélsz?:D
2011. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány sportoló borotválja. De csak úgy gyantáztatni azért durva, de a mai világban... :S
2011. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 •ß• ***** válasza:
Elsőnek,mire észbe kapnak a gyanta már úgy kikoptatja a szőrüket hogy vissza se nő :)
2011. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23:59

Az enyém nem kopik semmit, akármit csinálok vele :@ Ha ezek után egy fiúnak kikopik, akkor átoperáltatom magam.

2011. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, amiért vasalják a hajukat, női nadrágot vesznek, rózsaszínben és lilában járnak. Mert ratyik.
2011. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszok,de igazak:).Sajnos a kozmetikában is egyre jobban meglepődök,hogy sorba jönnek lábgyantára,hiába mondom,hogy igenis egy férfinak legyen szőrös a lába:).
2011. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és nagyon szőrös volt a lábam,és sötét volt a szőr, nagyon zavart, pár alkalommal gyantáztattam, ettől kicsitt kigyérült és nem tudom rendesen kifejezni, de meggyenngültek a szőrök, nem annyira erősek a szálak, nem olyan dus, és szoval igy sokkal jobb, de most nem gyantázom


18 F

2011. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!