Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor ezt a futura hajat...

Most akkor ezt a futura hajat el kell vigyem, hogy szakember tegye fel a tressz csattra, ha megrendelem?

Figyelt kérdés

ha rendelnék 60 cmeset (100g) [link]

és ilyen tressz csattokat akkor hány csatt kéne és el kell-e vigyem fodrászhoz, hogy felrakja a csattokra vagy megtudom oldani itthon? és mennyibe kerülne felrakatni a csattokra?

[link]


2011. febr. 2. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megveszed a hajat, gondolom copfban adják oda, a fodrászhoz csak azért kell elvinned, hogy tresszelje be neked. A csattokat ezekután könnyedén rá tudod varrni te is. A tresszeltetés általában 2-3000 Ft/sor, szóval nem egy egetrengető összeg. De a futura haj nagyon rossz minőségű, nem véletlen, hogy ilyen olcsó, szóval max alkalmakra tudod használni, mert nem szereti a mosást, tisztítást, és az ápolószerek sem hatnak rá.
2011. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azt olvastam a honlapon, hogy tresszelve küldik és olyat is hallottam már, hogy ha öblitős vízbe rakom egy kicsit, akkor olyan lesz, mintha új lenne..:S akkor ne vegyek?
2011. febr. 2. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, sztem ne vedd meg. Válassz inkább ázsiai vagy európai hajat, azt tovább tudod hordani. Ha vékonyabb szálú a hajad, akkor ázsiait, ha vastag európait.
2011. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én ezt vettem ma pont ugyanolyat, nagyon jó a minősége, olyan mint ha saját hajad lenne!! hidd el megéri!!
2011. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint futurat vettél?:D
2011. febr. 2. 23:03
 6/6 anonim válasza:
igen futurát
2011. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!