Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem ritkul a szőröm?

Miért nem ritkul a szőröm?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt kezdtem el gyantáztatni a lábamat, mert azt hallottam, hogy attól ritkul a szőrzet és gyengébbek lesznek a szálak. Meg hogy sokáig tart, és ritkán kell járni vele kozmetikushoz.

De: nekem már kb. 2-3 nap után elkezd visszanőni, pici apró borostákat érzek, persze nem olyan durván, mintha borotválnám, de azért vannak. Nem ritkul, sőt néha még azt is észrevettem, hogy erősebbek lettek a szálak.

Miért?


(Most az nem érdekel, hogy ki hogyan szőrtelenít, a kérdésemre szeretnék választ kapni. A kozmetikusom nem tudott erre értelmes magyarázatot adni.)


2011. febr. 2. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg erős a szőröd. nem tudsz mit csinálni.

ha jól sejtem sötét a hajad. ilyen típus vagy.

2011. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tép ki minden szőrszálat tőből, hanem csak elszakítja és amik csak elszakadtak azokat érzed pár nap múlva. emiatt nem is tud ritkulni. nekem is volt, hogy egy kozmetikus legyantázta a kezemet és érdekes módon nem fájt annyira. pár nap múlva borostás volt a karom, tehát nem tépett ki minden szőrszálat tőből. aztán elmentem egy másik kozmetikushoz. na az már fájt amikor letépte a gyantacsíkot és sima is volt a kezem pár hétig. szerintem próbálj ki egy másik kozmetikust.
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj fogyóhold-kor gyantázni vagy epilálni.
2011. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

ELsőnek: világos színű a hajam,a szőrök se feketék, csak vastagok.

Másodiknak: jó ötlet, erre már én is gondoltam, csak évek óta ehhez a csajszihoz járok, már időpontot se kell kérnem nála, bármikor mehetek. Közel is van hozzánk, normális áron dolgozik. De mindenképp váltani fogok, még akkor is, ha ez a kényelmetlenebb megoldás.

2011. febr. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!