Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj erősíti, vagy...

A ricinus olaj erősíti, vagy növeszti a hajat/szempillát?

Figyelt kérdés
Kozmetikus által festett szempillán is ugyanúgy használ, vagy csak az eredeti színűn? Kinek vált be?
2011. febr. 2. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább csak megfosat.
2011. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen növeszti és nem utolsó sorban széppé teszi a hajat!a szempilláról is hallottam h növeszti, de azt nem próbáltam!nekem a hajam gyorsabban nőtt tőle!
2011. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon okos! a ricinus plajat nem inni kell hanem rákenni ahova akarod!
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

:)))...legelső válaszolón jót nevettem:))=))



igen, növeszti, táplálja és erőssé teszi:)

2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi, hogy belekontárkodom a kérdésbe, de én is ki szeretném próbálni ezt a praktikát.

Mennyibe kerül a ricinus olaj? és

Mennyit kell belőle rákenni a hajra és mennyi ideig kell rajtahagyni? Vagy le se kell mosni?

2011. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én a szempillámra már használom, de nem nagyon látok változást. Nem tudom, hogy rá merjem-e kenni a hajamra, mivel elég hosszú hajam van már így is, és sok év munkája van benne, de szeretném még hosszabbra növeszteni. Egyébként 30 ml 170 Ft a gyógyszertárban. Azt hallottam, hogy 2 evőkanál ricit kell felmelegíteni, és úgy rákenni a hajra, majd pár órát rajtahagyni. Igaz?
2011. febr. 2. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Az elsőnek igaza van,tényleg arra is használják.
2011. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két kanál ricinus 1 kanál citromleve!és nem csak felkenni kell, hanem utána betekerni fóliával és rá egy sapit, esetleg hajszárítóval kicsit rámelegíteni, így rajt hagyni amennyit tudod!Én éjszakára szoktam, és reggel lemosom!Nekem bevált!
2011. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Azt elmondanám,mint gyógyszerész, hogy unom már a sok ricinusos hülyét. Egyáltalán nem szabad szem környékre használni, mert gyulladást okozhat és valójában semmit nem növeszt gyorsabban.

Éppen tegnap írta egy hozzászóló, hogy fél éve használja a ricinust a hajára és semmit nem ér.

2011. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
de viszont sokaknak hasznalt is.
2011. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!