Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógyszertári kénes sampont...

Gyógyszertári kénes sampont használok és kegyetlen büdös lesz tőle a fejem/hajam. Mit tegyek hogy ne bűzölögjön a fejem?

Figyelt kérdés
Olyan mint a gyógyfürdőkben a melegvíz. Ugye a kúra alatt más sampont nem lehet használni. Jól kiöblítem, mégis ordenáré szaga van.
2009. febr. 7. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Oblitsd le ecettel, szerintem attol jobb lesz!

Kulonben mire csinalod a kurat? Milyen a hajad?

2009. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Zsíros nagyon, 1.5 napig se bírta. Ezzel a samponnal jó 3 napig is, pedig csak 3x használtam. Állítólag jó korpás hajra is. Az ecettel hogyan öblístem, mármint 20%-os ecetünk van, az eléggé mar nem?
2009. febr. 7. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

A kamilla is szárít. Csinálj egy jó erős adagot (persze cukor nélkül), és öblítsd le vele a hajadat, kicsit hagyd rajta. Szép színe is lesz.

Vagy próbáld meg sörrel kicsit átmosni (kevés is elég), utána leöblíteni. Nem lesz sörszagod, és az is szárítja.

Ja, és ne használj olyan sampont, ami zsíros hajra van, mert nem segít. Használj olyat, ami normál hajra való.

2009. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, soha nem használtam olyat ami zsíros hajra van, de valaki mondta a gyógyszertári kénes sampont. Tényleg jónak tűnik, csak hát a bűz... 2 kúrát kell végigcsinálni, aztán vissza lehet állni rendes samponra. A bűzzel mit kezdjek, erre van ötleted? :)
2009. febr. 7. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Tegyel ecetet egy talba, es higitsd fel egy kis vizzel, ezzel oblitsd le. En igy csinalnam. Szerintem jobb lesz tole, probald ki!
2009. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így csináld! De nehogy tömény ecettel öntsd le magad, elég kellemetlen lenne. :)
2009. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de most jutott eszembe, hogy inkabb ne hasznaljal semmit, se ecetet, se sort, es kamillat se addig, amig nincs a kuranak vege. Mert ha most bekeversz valamelyikkel is, akkor nem lesz eleg hatasos a kura!!!! Inkabb ne csinald. Szerintem annyira nem lehet budos a hajad ettol a sampontol, lehet hogy csak neked tunik furanak a "szaga".

De inkabb egy kicsit ne legyen jo illatu a hajad, es a kura sikeruljon, minthogy ossze-vissza kened az otleteinkkel, es utana megint ugyanugy zsiros lesz!!!!

Inkabb varjal. De meddig tart a kura?

2009. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elvileg két tubusnyi, 1 alkalommal 2 diónyi kell a fejre és gőzöm sincs mikor fog elfogyni. Talán 2 hónap lesz összesen...
2009. febr. 7. 23:26
 9/13 anonim válasza:
14%
moss fejet xD
2009. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld befújni a hajad parfümmel. Hátha elfedi egy kicsit a bűzt.
2009. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!