Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Mit gondoltok a raszta...

Fiúk! Mit gondoltok a raszta hajról?

Figyelt kérdés

helo

én egy 15 éves srác vagyok és most növesztem a hajam hogy majd berasztásítsam.Sokan mondják hogy király ötlet de sokan hogy ink ne.Nektek mi a véleményetek?


2011. febr. 3. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan lány vagyok, de meg kell mondanom, hogy engem taszít, mert ápolatlan. 3 hónapig undorító lesz, csak azután indul el a tisztítás
2011. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem nagyon tetszik. Egyrészt mert ápolatlannak tartom, másrészt szerintem nem néz ki valami jól, főleg, ha még Jamaikai zászló színü ruhákkal, hajpántokkal... egyéb kiegészítőkkel "turbózza" fel az illető, aki egyébként magyar és köszönőviszonyban sincs a Jamaikai kultúrával és a Rasztafarizmussal.
2011. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én lány vagyok, de azért gondoltam válaszolok.

Nekem nagyon tetszik! Ha olyan valakivel csináltatod, aki ért hozzá, foglalkozol vele, rendesen ápolod, akkor szerintem nagyon jól néz ki. Tehát nem feltétlenül kell ápolatlannak, meg igénytelennek kinézni, ha rasztád van.

20/L

2011. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tudom tisztán lehet azt is tartani...

Amennyiben valaki rendesen mossa, tiszta és egyszerű hétköznapi ruhát hord (tehát szerintem sem jamaikai cuccot), akkor nagyon szexi tud lenni a copfba kötött raszta haj.

Mondjuk az olyan kb vállig érő nem raszta, csak szimplán hosszú haj még jobban tetszik nekem... :-)

Bocs, én sem fiú vagyok, hanem lány. Nagy lány, 30. :-))

2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
nagyon kevés ember van, akinek jól áll, de azok tényleg nagyon jól néznek ki vele
2011. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg majdnem mindenkinek jól áll!

Kivéve a kövér embereknek, és főleg ha nyitva hagyja.


De a legtöbbnek jó! Nézd meg frizurapróbán a saját fejedet is, meglátod menniyre jó, nem vicc!

2011. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: Látszik h sose az igazat hallottad a rasztával kapcs.

Nem kötelező mosatlan fejjel járkálni.

Ha jó a pénztárcád 30e-ért már megcsinálnak neked 1 jó kis hajat. És 3hónap után lehet rendesen átnyomkodással mosni.


Sose volt ápolatlan. Az tény h a raszta lényege h összeálljanak a szálak. De ahhoz nem kell hónapokig koszos haj.

2011. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg nincs köszönőviszonyban sem a rasztával, aki szerint igénytelen, vagy ápolatlan...a rasztát tart a legtöbb ideig karbantartani, nagyon sokat kell vele szöszölni (kb. kéthetente újrahorgolni az egészet a fejtetőn, ami nagyon de nagyon kellemetlen és fájdalmas). És a rasztát is szokás mosni, sima vízzel (és nem, 3 havonta, hanem rendes időközönként, mint a normális emberek) vagy házi szappannal.

Mellesleg se nem büdös, se nem rohad, se semmi. Tájékozódni nem árt, mielőtt megszólunk valamit.

Kérdező: szerintem jól néz ki, ha sok hajad van, és ápolod, rendszeresen horgolod. Hajrá.

mellesleg nem minden raszta jamajica fetisiszta, egy csomó rocker, metálos vagy épp goás is raszta, pedig mind3 zene elég távol áll a reggie-től pl...

2011. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a biztatást :)
2011. febr. 4. 11:00
 10/10 anonim válasza:

na szóval, nem kéne beskatulyázni a raszta hajat!!! ugyanúgy mint bármilyen más hajviselet van akinek jól van akinek rosszul áll, lehet igényes és igénytelen! enyém mindennek nevezhető csak ápolatlannak nem, és ami a lényeg h kurv@jól áll nekem.

egyik előttem válaszolónak: ha te 30k ért csináltattál rasztát akkor szépen le lettél húzva, nem vastag pénztálca hanem jó ismeretség kell

amúgy hogy válaszoljak is valami érdemlegeset, ha gondolod

küldj képet magadról és nagyjából írd körül hogy milyen sűrű és vastag szálú a hajad. én eléggé értek a hajhoz és h milyen archoz mi illik. mép alapján nagyjából meg tudom mondani hogy mijen rastát lehetne csinálni a hajadból és h hogy állna.

2011. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!