Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a fodrász a hajam,...

Elrontotta a fodrász a hajam, egy vagyonért! Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Világosbarnás vöröses festett hajjal mentem hozzá, azzal a céllal, hogy szőke legyek. Szőkítőporozta a hajam, aztán festette 9-es szőkére. Sárga lett a vége. 10 ezer forintot kért el tőlem, és a teteje a fejemnek sárga, az alja (kb. váll alatt ér 10 centivel) pedig rézszőke, tehát olyan narancssárgás. Azt mondta, hogy hamvasítósampon kihozza a sárgaságot belőle. Többet nem megyek hozzá, de mit lehetne vele kezdeni? Jövő héten bulizni megyek, addigra rendbe kellene hoznom valahogy:S
2011. febr. 3. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Én első lépésben hajat mosnék. Ha nem fakulna a sárgaság, akkor felkeresnék egy másik fodrászt.


(Én nem fizettem volna neki, ameddig helyre nem hozza...)

2011. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

világosabbat szeretnék, egy ilyet kb: [link]

Ha mennék jövő héten megint, nem roncsolná a hajam egy újabb szivatás és festés? vagy csak melíroztassam?

A hamvasító sampontól tényleg jobb lehet a helyzet?

2011. febr. 3. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:

nem feltételnül a fodrász hibája, ugyanis a szőkítés nem egyszerű és egy alkalom után tuti nem lesz olyan a hajad mint szeretnéd. barátnőmnek 3x kellett visszamennie míg normál szőke lett és nem sárga. múltkor én is itthon kicsit világosítottam a hajamon, és sárga lett(mivel leszívta a színét) utána befestettem ezzel a schwartzkopf festékkel és nagyon szép színe lett.


[link]

2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igazából neki kellett volna hamvasítót használnia.

ez a dolga, hogy úgy megcsinálja, hogy otthon már semmi dolgod ne legyen vele.

ennyi erővel fizessen ő neked, mert a fele munkáját te végzed el.

nem kellett volna fizetned neki !

menj el egy másik fodrászhoz, aki tudod hogy jó !

2011. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát... így jártál.

A vörös pigmenteket az isten nem szedi ki a hajadból, nem csak a fodrász. Max. azt rontotta el, hogy elvállalta.


A hamvasító sampon tényleg jót tesz, és kicsit elfedhet a narancsos színt.


Ha megint szívatod és festeted, az elég rendesen elégetheti, és semmi se garantálja, hogy most el tudod tüntetni a narancsos színt. Ismerősömnek kb. fél év folyamatos szívatás után kopott ki annyira a vörös, hogy azt már tényleg szőkének lehessen nevezni.


Annyit tehetsz még, hogy megpróbálod ezt:

[link]

Elvileg kevésbé roncsol, mint a festék, azt hiszem, más márkákban is lehet ilyen hamvasító hajszínezőt kapni.


Ha Garnier, akkor vagy hamvasszőkét válassz legközelebb, vagy vöröses szőkét, vagy ezt:

[link]


Nekem jól befogta a hajam vörösről (szívatás után) ezzel festettem át.

2011. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. febr. 3. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen szemét emberek vannak. Te meg remélem tanultál belőle! Jobban jártál volna, ha veszel két doboz Palette skandinávszőkét, és jó vastagon bekented volna.
2011. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha jövő héten rámegyek a skandinávszőkével (amiben ha jól tudom szőkítőpor is van) akkor rendes színe lenne a hajamnak?
2011. febr. 3. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: bolti hajfestékekkel ne próbálkozz! Menj el egy fodrászkellékeshez, ott az eladók általában értenek is hozzá, ráadásul az ott árult festékek tubusai jóval nagyobbak mint a boltiaké. Nekem boltiból csak a tövére 2 doboz festék kéne, fodrászkellékes (Alfaparf, én is szőke vagyok) festékből BŐVEN elég egy tubus. Nagyon jó minőségű és az Alfaparfot különösen ajánlják ha szőke akarsz lenni.
2011. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!