Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes vörös hajat...

Természetes vörös hajat befesteni mondjuk feketére mennyire macerás? Értem ezalatt pl hogy egyből megfogja a festék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

persze hogy megfogja.

valami jobbat válassz azért, ne syoss-t . :))

2011. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Képes lennél a gyönyörű eredeti vörös hajadat elcsúfítani?:S

Rengetegen ölnének érte, ha így születnének.

2011. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia!Nem macerás,a fekete az,ami minden hajat rögtön befog (kivéve,ha menstruálsz). Viszont jól gondold meg,én évekig voltam fekete, 2 éve szedettem le,azóta folyamatosan és durván hullik a hajam.Azt mondta több fodrász is,hogy a fekete festéktől van!Szóval nem érdemes!
2011. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kolibri71 válasza:

Gyári vöri vagyok. Akartam sötétebb vöri tincseket a hajamba, és lám a vörös hajam vörös maradt, semmit nem fogott rajta. A fodrászom azt mondta, a vörös hajat kiszivatni majd festeni a legnehezebb. A kislányom barna, legelső festés neki sem maradt meg.

És jogos, egy gyári vörit nem szabad festeni, annyira különleges :)

2011. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem tudom mit csináljak..Amúgy elfelejtettem írni h fiú vagyok (20) és egyre jobban kezd feszélyezni..
2011. febr. 7. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak a vörös hajú fiúk.:))
2011. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Butus vagy ;) Nagyon aranyosak a vörös hajú fiuk!! :)
2011. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha nagyon zavar, inkább barnára fesd be sztem! :) Vörös után a fekete nagyon durva változás és tényleg nem tesz jót a hajnak a fekete festék. Meg gondolom fehér a bőröd.. én mindenképp a barnát választanám a helyedben (:
2011. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Elsa válasza:
A fekete hajfestéktől sokaknak hullani kezd a haja, csak óvatosan ! A menses alatt is lehet nyugodtan hajat festeni, terhesség alatt is. Tapasztalatból írom.
2011. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
fiúról van szó, így nem hiszem,h a a menses érdekelné :)
2011. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!