Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lóg a mellem, de nincs pénzem...

Lóg a mellem, de nincs pénzem plasztikai műtétre:S Mivel tudnék valamelyest javítani az "állagán"?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok még csak és 70/B-s a melle, szóval nem is nagx:S

Pénzem nincs, és mivel orvosira készülök menni egy jó darabig még nem is leszxD De nagyon zavar a dolog. Edzéssel, krémekkel lehet javulást elérni? B*szogatásokból nem kérek.


2011. febr. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellizom erősítő tornák, hideg-meleg váltózuhany.
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem beváltak ezek :D
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
okés:D Kibróbálom:)) Sok helyen láttam még, hogy ezt a terméket nagyon dicsérik: [link]
2011. febr. 3. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon lehet, a melledben nincsenek izmok, csak alatta. A melled bőrének a feszességét növelheted mindenféle krémekkel, de a mellben lévő szövetekkel sokat nem kezdhetsz. A mell alatti izmok edzésével viszont el lehet érni, hogy kicsit jobb állásúak legyenek a mellek is. Csodára azért ne számíts!
2011. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:
Edzés. Izmokat kell fabrikálni magadra, az ahogy már előttem írták, javítja a tartását. A mellfeszesítő krémeknek még lehet hatása, de növelni méretet nem növelnek, az kamu. A feszesítő hatásuk átmeneti azaz folyamatosan kell kenni (és venni). A kapszulák 99%-a csak placebo.
2011. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pár számmal kisebb melltartó esetleg megakadályozza, hogy úgy lógjon... Meg nekem ajánlották a kézi súlyzózást is! :)
2011. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) mozgással nem lesz gond, mist fogok elkezdeni komolyabban edzeni. Kardio, gyúrás, fehérje stb., ami az edzöm kitalál:))
2011. febr. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!