Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek ellen? (kérdésed...

Mitesszerek ellen? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Mitesszerek ellen, házipraktikák, vagy tonikok vagy bármi. :)
2011. febr. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Balea márkájú mitesszer eltávolító tapasz. Lehet, hogy hamar visszanőnek, de legalább addig a pár napig nem kell küszködni velük. Körülbelül 1000 Ft egy doboznyi, és 6 db van benne. Én hetente egyszer szoktam használni amikor eszembe jut, de van, hogy hónapokig nem. Használata: Langyos vízzel mosd át az orrodat, álladat, ahol használni szeretnéd, majd még mielőtt megszáradna ragaszd fel a tapaszt úgy, hogy mindenhol a bőrödhöz tapadjon, sehol ne álljon el. Hagyd, hogy teljesen megszáradjon majd egy határozott mozdulattal szedd le. Utána megnézheted, hogy a tapaszon rajta maradnak azok a kis barna kemény csúnyaságok. :)


Niki

2011. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és első vagyok, én alkoholmentes tonikot használok, azt is a DM-ben lehet beszerezni ahol a tapaszt. Mivel kevésbé szárítja a bőrt, kevesebb mitesszer/pati jön elő. Valamint az Avonos lehúzható japán szaké és rizs arcmaszkját is használom, az is kiszedi a mitesszereket, ha egy mozdulattal húzod le, és puhítja a bőrt.


Niki

2011. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd veszek, Köszi. :))
2011. febr. 3. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A tapasz jó megoldás csak nem jön ki rendesen.Normálisan csak kitisztítani lehet és utánna odafigyelni a bőr ápolására.
2011. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!