Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam pár luxuskozmetikumot...

Kaptam pár luxuskozmetikumot (testápoló, arckrém, maszk. ), hétfőtől fogyókúrázni fogok. Szerinted fogyó folyamán vagy utána, ha már megleszek magammal elégedve használjam el?

Figyelt kérdés
L19
2011. febr. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a testápoló feszesítő, akkor fogyókúrával együtt... Ha nem is használ annyit, te látni fogod az eredményt, és ez jó érzéssel fog eltölteni. :)
2011. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lejár a felhasználósági ideje, használd el! Nem biztos, hogy az idő alatt lefogysz!
2011. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hamár megleszel magaddal elégedve!!
2011. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ha már lefogytál. De arra azért figyelj, hogy ne járjon le a szavatossága.

Ja és csináld végig a fogyót, ne hagyd abba néhány hét után!

2011. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használd őket fogyókúra közben is! Bár szerintem már nem aktuális a kérdés. Remélem, sikerült lefogynod!
2012. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!