Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miután kinyomkodom az arcomon...

Miután kinyomkodom az arcomon a pattanásokat, a pattanás helye piros marad. Mivel lehet minél gyorsabban megszüntetni a pirosságot?

Figyelt kérdés
például a kamillás krém, vagy kamillás borogatás segít? ha van valami más praktika, arra is kíváncsi lennék
2009. febr. 8. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem megszüntetni, hanem megelőzni kell! Nem jó ha magadnak nyomkodod a pattanásokat, inkább bízd kozmetikusra!:)
2009. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
szia! én vettem gyógyszertárban 70%-os alkoholt és azzal szoktam (vattával) bekenni miután kinyomtam őket. kicsit csíp de túl lehet élni x) viszonylag hamar elmúlik a "pirosság"...legalábbis nekem :) szia ;)
2009. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok, de ha magadnak akarod nyomkodni, akkor előtte párold meg az arcod kamillás vízben, és utánna és használj tonikot, majd nyugtato kremet.
2009. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
én mentolos fogkrémmel leszárítom (mindegyiket bekenem fogkrémmel), kb. 2 nap után leszárad (ha napi 2x vagy 3x befogkrémezed) és ha szappanos vízzel lemosod, piros sem lesz. És a pattanások 80 %-át eltünteti!
2009. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Sudokrem nevezetű krém, amivel a pici babámnak a popsiját kenegetm és a védőnő ajnlásával az arcocskáján lévő kis pattikat bekentem, na meg a sajátomat és 2 nap alatt leszárította...ezt pl tudnám ajánlani, naggyon jó!
2009. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Hahó Lányok! Miket hordtok itt össze??! Az alkohol szárítja a bőrt és nagy %-ban káros lehet! És mivel a ráncok a vízhiány azaz a szárazság miatt keletkezik hamarabb lesztek ráncosak! A kamilla valóban felpuhítja a bőrt, de ha te nyomkodod szétnyomod a lobgátat ami védi és egyre csak több lesz! Én kozmetikus vagyok mégsem nyomkodom magamat! És ha utána nem húzod össze és nem használsz rá megfelelő hatóanyagokat akkor nagyon tág porusú leszel és ugyan ott vagy! Menj el kozmetikushoz nem olyan drága egy arckezelés,ha diák vagy még kedvezményt is adnak egyes helyeken pl. én is! Ha segíthetek írj!
2009. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Én is nagyon pattanásos voltam, kenegettem mindennel. Egy idő után meguntam, és egyszerűen szartam a pattanásokra. Most is vannak, de nem olyan sok és nem annyira pirosak meg csúnyák.
2009. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2009. febr. 10. 17:43
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok

Nekem kb 1-2 éve volt 1 pattanás az orromon, és 1 piros folt azóta is megmaradt belőle. El fog ez tűnni magától?

2009. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia !

szerintem inkább írd ki rendesen, mint önálló kérdés, akkor valószínűleg (többen) fognak rá válaszolni.

szerintem ha már évek óta ott van, akkor nem valószínű, hogy el fog tűnni, de semmi sem lehetetlen.

2009. márc. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!