Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Balea termékekben rákkeltő...

A Balea termékekben rákkeltő anyagok vannak?

Figyelt kérdés
most olvastam, hogy itt valaki azt írta.
2011. febr. 5. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Balea termékek a dm sajátmárkás termékei. Németországból erednek, és állandó bevizsgálás alatt vannak.


németország nagy hangsúlyt fektet a termékek összetételére, így aki ezt írta, finoman fogalmazva BUTA volt.


Egy dm dolgozó.

2011. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a baleás cuccok némelyike vetekszik minőségben a tízezres cuccokkal....amúgy meg szerinted, a németek kiengednének a piacra olyat, ami rákkeltő? szinte minden termékcsoportban nekik vannak a legszigorúbb szabványaik
2011. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig beváltak a Balea termékek, szerintem butaság hogy rákkeltő lenne.
2011. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is nagyon szeretem a termékeiket.:)

nem is akartam elhinni, hogy rákkeltő.

De úgy látszik nem is kell elhigyjem, mert nem igaz.:D

2011. febr. 5. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, én is láttam, hogy egy kedves hozzászóló, több kérdéshez is odaírta, hogy a DM termékek rákkeltőek.


Lehet, illetve biztos, hogy tartalmaz szintetikus összetevőket is, de manapság a legtöbb kozmetikai termékeket így állítják elő. Ez még nem jelenti azt, hogy rákkeltő is. Biztos vagyok benne, hogy nem engednék forgalomba, ha rákkeltő lenne.

2011. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnálnám ha kiderülne hogy károsak a termékek. személy szerint nekem az egyik kedvenc termékcsaládom. olcsóak és nagyon jó minőségűek,én még egyikbe sem csalódtam :)

amugy a németek nagy hangsúlyt fektetnek a minőségre,egy ekkora termékcsaládnál már kiderült volna ha vm gubanc van

2011. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol már a Baleában a hír miatt, akkor térj át az Alverde termékeire, azok tényleg természetes összetevőkből állnak.
2011. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!