Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Gillette Fusion Power...

A Gillette Fusion Power különböző változatai közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Vagy ugye sima Fusion Power, Fusion Power Phantom, Fusion Power Phenom, Fusion Power Cool White, Fusion Power Gamer, Fusion Power Stealth és még ki tudja mennyi. Ezek közt mi a különbség? Csak a külsejük?

2011. febr. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
pengék száma, meg az, hogy van amelyik elektromos és zizeg. De nem érdemes a legújabbat megvenni, mert a Gillette észrevehetően maga ellen kampányol állandóan, mert nincs más vetélytársa a piacon és ha észreveszed, akkor a reklámjaiban is állandóan az van, hogy:"Jobb, mint a Gillette XY!", holott amit reklámoz újonnan, az is Gillette borotva!
2011. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos úgy tudom a pengék száma közt nincs különbség mert mindegyik 6 pengés( 5 elöl, 1 hátul). Azért a Wilkinson ott van mit erős vetélytárs (igaz nálunk nem), de külföldön elég sokat reklámoztatják magukat. Az önmaguk ellen kampányolás meg úgy tudom azér van mert más márkát nem alacsonyíthatnak le a reklámokban. Sztem ha ez nem lenne akkor a Gillette természetes, hogy a Wilkinsont vagy mást húzna le. Mind1 kösz a választ és várom a többit is.
2011. febr. 5. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A Willkinson nem vetélytársa a Gillette-nek, a Gillette az a vállalat, amely diktálja az aktuális trendet, a Willkinson, csak úm. "követő vállalat". Van különbség a pengék száma között, nézz utána! És szabad egymás ellen kampányolni, ez nem kizáró és nem sérti a termék monopóliumot (lásd.: Dove és Nivea).
2011. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lécci írd meg, hogy melyiknek mennyi pengéje van mert én nem találok olyat, hogy valamelyiknek több pengéje lenne. Annyit azért hozzátennék, hogy a Wilkinson igenis erős vetélytárs mert pl mikor a Mach-3 kijött akkor a Wilkinson előlépett a 4 pengés Quattroval ami a Mach-3-nál már egy generációval előrébb volt a Gillettnek meg muszály volt a Fusiont piacra dobni, hogy visszanyerje vezető pozícióját(ami sikerült is). Igaz ugyan, hogy a világ nagy részének borotválkozási piacát a Gillette foglalja le, de a Wilkinson a legerősebb márka a vetélytársak közt.
2011. febr. 6. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ott van a Gillette honlapján a Termékek fül alatt, külön-külön megnézheted a borotvákat és a tulajdonságaikat, melyik hány pengés, stb. A Wlillkinson kétség kívül erős, de inkább a cserélhető pengék piacán és nem a komplex borotvák piacán. Tevékenységének nagyszázaléka a követésen alapszik és nem a trendmutatáson. Innovációs tevékenysége sem akkora, mint a Gillette-nek. (Ezeket a cégeket tanulmányoztam egy ideig.)
2011. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom én mindenhol csak 5+1 pengés felállást találtam a Fusion válltozatai közt. Ha te máskép tudod lécci linkej be olyat ami ír róla. Előre is kösz.
2011. febr. 6. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem reagáltam arra, hogy te egy bizonyos termékcsaládot akarsz megismerni jobban. Valószínűleg nincs különbség, ezért is reklámoz maga ellen a Gillette, hogy vedd meg az újabbat, mert a régi az már "nem jó"!. Az újabbak drágábbak és mivel majdnem, hogy egyedül van a piacon, ezért valahogyan bevételhez kell jutnia! Ez van a dolog mögött.
2011. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a kérdésben ki volt írva ;) Amúgy köszönöm a hozzászólásokat. Ja nem mondtam, de neem már régóta van egy (alap) Fusion Powerem és viszonylag meg vagyok vele elégedve. Csak azt akartam tudni, hogy a "mutációi" miben különböznek.
2011. febr. 6. 18:45
 9/9 A kérdező kommentje:
a "neem" az nekem akar lenni :)
2011. febr. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!