Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám úgy kivasalni a...

Hogy tudnám úgy kivasalni a hajamat hogy miután kivasaltam lelapuljon és ne legyen száraz tapintású?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy miután kivasaltam a hajam akkor nem lapul le úgy mint mikor a fodrász csinálja hanem elég dús marad meg a vasalás után száraznak érzem.


kb. ekkora hajam van: [link]


17/F


2011. febr. 6. 08:56
 1/3 A kérdező kommentje:

csak még annyi hogy nem használok semmilyen krémet, balzsamot stb.

Samponnal megmosom a hajam ezután pedig kivasalom.Mit kéne rátenni hogy a már leírt hatást tapasztaljam?

Mi az ami nektek bejött és nem csak pénzkidobás lenne?

2011. febr. 6. 09:02
 2/3 anonim ***** válasza:

szia én lány vagyok és nekem is volt ilyen problémám háát 1 ne csak samponnal mosd hanem balzsamot is kéne használnod amit 1 kicsit hagysz rajta álni egy 10-15 percet :)

utána ha még mindig nem jo akkor venni kell iylen hajszálkásodás vagy száraz hajra való hajápolót

én ezt használom [link] nekem nagyon bejött nézz te is körül az oldalon :))

2011. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Balzsamot mindenkeppen hasznalj a hajadra a samponon kivul.

Ha masra nincs idod, de olyan pumpasat rakj ra, amit nem kell kimosni. Pl: [link]

Nem eppen a tukorfeny valtozatra gondolok, van pl hajkisimito hatasu is, vagy szaraz hajra valo.

Azutan fesuld meg a hajad es vagy szaritsd meg, vagy hagyd megszaradni magatol, de ha szaritod veletlenul se ugy csinald, hogy kozben a hajtovet megemeled, esetleg lehajtott fejjel szaritasz hajat, mert ezzel a hajtonel dusitod.

A hajvasalashoz hasznalj hovedo sprayt.

Van sok fajta, dragabb, olcsobb, a lenyeg, hogy jo legyen.

En csak ezt probaltam es ezt hasznalom, tenyleg nagyon jo, bevallt nekem:

[link]

Ezzel elered azt, hogy ne legyen szaraz. A vasalas vizet von el a hajadtol, szaritja. Ez a hovedo ezt megakadalyozza.

Nekem festve is van a hajam, meghozza nem eppen kimelo arnyalattal (tuzvoros) es szaritani, vasalni is szoktam rendszeresen, megis csillogo es egeszseges marad ezeknek a kenceficeknek koszonhetoen (mondjuk en tobb dolgot hasznalok, de az en hajam hosszu is).

Erdemes penzt es idot aldozni ra.

2011. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!