Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A való világ4-be miért nincs...

A való világ4-be miért nincs egy embernek se bőrhibája pattanása?

Figyelt kérdés
még a fiúknak se:s
2011. febr. 6. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de szerintem inkább legyen valakinek bőrhibája vagy pattanásai, mint hogy úgy nézzen ki mint a Szandika.
2011. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrésze már kilépte a tinédzser kort, így pattanások nem valószínűek. Ha hegekre gondolsz, akkor alapozóval elfedik. Nem mutatnak mindent az adásba.
2011. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

tinikor után a pattanások nem valószínűek??? Öhömm...

Igen tinikorban előfordulhat, hogy kirívóan sok pattanása van valakinek, de ez egy nagy tévhit, hogy CSAK akkor van!

Ez igazából hajlam kérdése, ha valakinek faggyúmirigy túltermelődése van tini, vagy sem, pattanásos. Itt vagyok én 22 évesen, már bőven nem tini, de olyan sosincs, hogy szép a bőröm, mert 1-2 pattanásom mindig van. Nem sok hál istennek, de van.

Szóval nem a tinikorhoz kell kizárólag kötni a pattanást.

2011. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
hát nem tudom, de a műkörmük is elég szép, ahhoz képest, hogy lassan 3 hónapja benn vannak
2011. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

mert beszokott menni hozzájuk fodrász, és körmös is.Meg szerintem kozmetikus is. Azért 6 hónapig lenőtt hajjal, na...:D

Szandikát pl csomószor kiviszik fogorvoshoz.

2011. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, hányszor látjuk az összefoglalóban, hogy kenik-fenik magukat a csajok ... Na most, ha én is ennyit vakolnék, akkor nekem sem látszana egy bőrhibám.

Erről ennyit.


Másrészt a sok festett hajú csajnak miért nem nő még mindig le a hajuk ennyi idő sem?!

15/L

2011. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
17:40. előtted írtam le, hogy beszokott menni hozzájuk fodrász, körmös....
2011. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs bőrhibájuk???

Néud már őket jobban,szinte mindnek töménytelen szemölcs van az ercán,nyakán,testén,kitágult pórusokkal az arcukon,jó néhányuknak tele van rozaceával az arca.Dúrván bőrhibások,nézd már meg jobban őket,nem amikor kiló alapozót kennek magukra.

2011. febr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát igen épp ezt figyeltem én is. Anikónak gyönyörű szinte gésás körme, Szandikának frissen festett haja. hát nem tudom. még ha hajfestéket vittek is be, de műkörmöt? másrészt pedig a teljes ellátásba ezek a dolgok is bele kellene tartozzanak
2011. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

nem igaz, hogy nem olvassátok az előző hozzászólásokat. Már 2szer leírtam!

Körmöt is úgy vittek be, hogy BESZOKOTT MENNI HOZZÁJUK, KÖRMÖS, ÉS FODRÁSZ IS!!!!!!:D:D

2011. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!