Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne egy kozmetiku...

Mennyibe kerülne egy kozmetikusnál egy teljes arctisztítás körülbelül? és milyen időközönként kellene mennem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Kb.3500-9000 ft.Attól függ hova mész.Ahova án járok ott pl.5000 ft.

Hogy milyen időközönként kell menned az függ a bőröd állapotától.De azt majd a kozmetikus úgyis megmondja.

2011. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk egy sima tisztítás 3500ft, egy nagy tini kezelés 4500ft.

az meg hogy milyen időközönként, ahogy az előző is írtam bőrfüggő. meg ha folyamatosan jársz egy idő után majd kevesebbet kell, mert kezd rendbe jönni a bőr.

én az elején havonta jártam, bár inkább csak miteszeres voltam. aztán most már elég jól kitisztult az arcom, így csak 3 havonta járok.

2011. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam 2500-3000.3-4 hetente van kontroll,állapot kérdése.
2011. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4000-4200 Forintot szoktam fizetni, szemöldökszedéssel együtt. Függ a bőröd állapotától, hogy milyen gyakran kell járnod, de szerintem 2-3 havonta érdemes elmenni egy tisztításra.
2011. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes :)

Ahova én járok (Kecskemét) 2700 Ft az egész, de kapsz:

tisztítást, nyomkodást pakolást, krémet, ultrhangos kezelést, újra krémet, gőzölést, meg még 28milliárd krémet és +ba még egy kis kindertojásba ilyen száritó pasztát hogy eltűnjenek az esetleges hegek :)

2011. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!